„Līgo Raiskumā jeb ielūdz Labvēlīgais Tips”

23. jūnijā Pārgaujas novadā jeb Raiskumā pie Cēsīm norisināsies šā gada graniozākā Līgo nakts balle. Līgošana sāksies pl. 20:00, ieeja pasākuma teritorijā būs no pl. 19:00, un plašā ballēšanās programma turpināsies līdz pat rītam pie trīs skatuvēm, tādejādi ko savai gaumei atbilstošu visas nakts garumā tur atradīs visdažādākā vecuma līgotāji. Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes" kasēs. To cena no 21. jūnija Ls 4, un pasākuma dienā - Ls 5. Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas. Ieeja pasākumā bez maksas, uzrādot personu apliecinošus dokumentus, būs arī visa vecuma Līgām un Jāņiem.

Ka ziņots iepriekš, būs „Lielā skatuve", kur namatēva lomu pildīs Fredis ar Labvēlīgo Tipu, pēc ilgāka pārtraukuma atkal kopā uzstāsies duets Ance Krauze un Normunds Rutulis, publiku priecēs Andris Ērglis ar savu pavadošo grupu, un mazliet romantikas pasākumā ieviesīs grupa „Putnu balle". Par atrakcijām „Aldara krogā" rūpēsies krodzinieks Ufo un savus populārākos šlāgermūzikas gabalus izpildīs „Apvedceļš", Gunārs Meijers, Žoržs Siksna un „Ufo grupa". Savukārt „Četri Balti Krekli" diskotekā, kas visos pasākumos bijusi populārākā pulcēšanās vieta, publiku izkustinās DJ Kaspars Markševics un DJ Jax, atsaņojot 100 % latviešu deju. Pasākums tiešraidē visas nakts garumā tiks atskaņots Radio SWH ēterā.  

Pasākuma norises teritorijas apkartnē būs izveidotas gan plašas autostāvvietas, gan telšu apmetņu vietas. Informācija par telšu vietu rezervācijām un teritorijas kartes pieejamas www.pargauja.lv, savukārt www.draugiem.lv/raiskums2010 pieejama informācija par sabiedriskā transporta kustību laikiem no Rīgas.

„Līgo Raiskumā jeb ielūdz Labvēlīgais Tips" būs grandiozs pasākums, kur dzirkstīs atkalredzēšanās prieks, neizpaliks Līgo svētku rituāli un gaisā virmos gada visīsākās nakts maģiskums. Līgošana Raiskumā ietvers gan nopietnas, gan ne tik nopietnas izdarības, netrūks arī citu vasaras saulgriežu atribūtu - meijas, ugunskuri, ozollapu vainagi; bufetēs varēs iegādāties tradicionālos Jāņu gastronomiskos labumus - ķimeņu sieru un alu; kā arī būs dažādi pārsteigumi. Arī Jāņuzāles vainagu pīšanai nebūs nekur tālu jāmeklē. Un neparedzēta lietus gadījumā būs iespēja patverties zem 1 400 m2 jumta.

Lietotāju raksti