LMT dāvina bērniem grāmatas 1

Latvijas Mobilais Telefons aizvadītajā piektdienā, 23.oktobrī, dāvināja grāmatas Alūksnes un Apes novada bērniem un jauniešiem. Grāmatas LMT atnesuši pirmklasnieki un viņu vecāki, saņemot dāvanā bezmaksas mobilo telefonu ar O!Kartes komplektu. Grāmatu dāvinājumu saņēma Bērnu sociālās aprūpes centrs „Gaujiena” un Liepnas internātpamatskola.

Lielākā daļa pirmklasnieku vecāki visā Latvijā ir saņēmuši LMT dāvinātos mobilos telefonus. Pēc Izglītības un zinātnes ministrijas datiem Latvijā kopumā ir aptuveni 20 000 pirmklasnieku, un LMT dāvināto telefonu saņēmuši gandrīz 15 000 vecāki, kuru bērni šogad uzsāka skolas gaitas.

LMT prezidents Juris Binde: „Mums ir prieks, ka pirmklasniekiem sarūpētā dāvana guvusi tik lielu atsaucību. LMT cer, ka jaunais mobilais tālrunis viņiem kalpos kā drošības garants un papildus arī kā mudinājums gūt labas sekmes mācībās. Sakām sirsnīgu paldies bērniem un viņu vecākiem par atnestajām grāmatām! Daļa no tām jau ir nonākušas bērnunamos vai arī drīz tiks nogādātas lasītājiem maznodrošinātajās ģimenēs un citos bērnunamos visā Latvijā. Tā kā daudzi pēc telefona nāca ar vairāk nekā vienu grāmatu, tad saņemto grāmatu ir ļoti daudz un LMT dāvina tās arī Latvijas lauku bibliotēkām un internātskolām.”
Bezmaksas mobilo telefonu ar O!Kartes komplektu kā dāvanu pirmklasniekam viņa vecāki varēja saņemt LMT dīleru veikalos visā Latvijā no 17. augusta līdz 30. septembrim. Apmaiņā pret to LMT lūdza pirmklasniekam atnest kādu grāmatu, kuru viņš gribētu dāvināt maznodrošinātiem bērniem ģimenēs un bērnunamos.

Jāpiebilst, ka pirmklasnieku vecākiem LMT jau piekto gadu piedāvā saņemt 50% atlaidi zvaniem LMT tīklā un abonēšanas maksai. Nepieciešams tikai pieslēgt pakalpojumu „Pirmklasnieks”. To var izdarīt bez maksas no 1. septembra līdz 31. maijam jebkurā LMT Abonentu apkalpošanas centrā vai pie LMT dīleriem. „Pirmklasnieka” atlaides viens no pirmklasnieka vecākiem saņem veselu gadu no pakalpojuma pieslēgšanas brīža.

Komentāri 1

Par

Skaista akcija, patiess prieks par šādu žestu

pirms 11 gadiem, 2009.10.27 17:22

Lietotāju raksti