Magnuss Bengtsons: Līdz ar ticību rodas cerība 2

Lieldienas ir Kristus augšāmcelšanās svētki, kas atgādina, ka Kristus ir uzvarējis nāvi. Galvenais, lai cilvēki tam ticētu. Ticētu tam, ka Jēzus ir dzīvs un ka tā nav tikai vēsture, bet arī dzīva realitāte šodien. Tiem, kuri netic, ir jālūdz, lai Dievs palīdz dot šo ticību. Iemesli, kāpēc cilvēki nenāk uz baznīcu, var būt dažādi, bet es mudinātu cilvēkus nākt uz dievkalpojumu un paskatīties, kā tas notiek. Es viņiem novēlu, lai ticība kļūst par viņu dzīves realitāti, nevis kaut ko attālu.

Baznīca tomēr ir slimnīca, un te nāk dažādi cilvēki. Tas, ka cilvēks nevēlas nākt uz baznīcu, var būt ne tikai padomju mantojums, bet arī tas, ka kādreiz kāds kristietis ir rādījis sliktu piemēru. Tas, ka kāds kaut ko dara ne tā, nenozīmē, ka visi tā dara. Cilvēkiem bieži vien ir nepareizs priekšstats par baznīcu. Tā nebūt nesastāv no perfektiem cilvēkiem.

Kristīgajā baznīcā katrs nāk ar saviem grēkiem un trūkumiem, un tieši tāpēc arī kristīgajai baznīcai ir tāds pats princips, kāds tas ir slimnīcā – tā nesastāv no nekļūdīgiem cilvēkiem, bet tajā mēs ārstējamies. Ir svarīgi tas, lai šī ticība ietekmētu arī cilvēka dzīvi un cilvēki spētu priecāties par to, ka Jēzus ir dzīvs. Šim notikumam ir jāietekmē un jāmaina mūsu dzīves.

Ticība cilvēkam dod prieku un cerību. Tas, protams, neatrisina visas problēmas, bet ticība dod jaunu perspektīvu, jaunu skatījumu uz lietām. Bez ticības viss šķiet drūmi un liekas, ka būs pavisam traki, taču līdz ar ticību viss vairs nav tik traki un rodas cerība.

Komentāri 2

bet

es ticu saulei, gaismai un labajam cilvēkos. Un nemaz viss neliekas drūms un traks, kā te apgalvo.

pirms 6 gadiem, 2014.04.20 16:44

Ta

Cerība...
Ar pliku cerību paēdis nebūsi.
Un pasaki,kaut trīs ticamas lietas, kamdēļ man būtu jāapmeklē baznīca?
Cilvēki nenāk...Tātad viņi ir izdarījuši savu izvēli, bet ko tu esi darījis,lai viņi tiektos pie tevis?
Cilvēkiem pasaku vecums sen aiz muguras. Tagad viņiem vajag Patiesību dzirdēt. Stāsti viņiem to,
un piedod man par viedokli!

pirms 6 gadiem, 2014.04.20 20:15

Lietotāju raksti