Man gribējās viņai iesist... 5

Vakar man uz ielas pretī nāca mana bijušā tagadējā. Viņa - uzcirtusies sarkanos laka zābakos un tādā pašā košā mētelī. Laimīga, smaidīga. Un viņš blakus tikpat apmierināts. Pieķēru sevi pie domas, ka nagi niez. Krāmētu pa aci viņam, bet viņai - izskrāpētu blisenes. Vārda tiešā nozīmē šņākdama es demonstratīvi pārgāju ielai otrā pusē, lai tikai man nebūtu viņiem jāiet garām. Ja nu es nenoturētos un pēkšņi iespļautu šai ģīmī?

Tās izjūtas ir tādas... nevaldāmas, nekontrolējamas. Tās ir vājprātīgas dusmas. Taču tās aizēnoja šoks, kad pēkšņi manīju - šī viena pati nāk pāri ielai tieši pie manis. Kur sprukt? Es biju panikā! Viņa noķēra manu skatienu un teica: "Labdien! Es gribētu, lai mēs esam draudzenes. Ja tas nav iespējams, vismaz izturēsimies labi viena pret otru. Man tas ir svarīgi, jo mums abām mīļš ir viens vīrietis."

 

"Man ne," nomurkšķēju un metos prom, jo negribēju šādu pavērsienu. Ja viņa būtu manā vietā, viņa saprastu. Kāpēc viņa grib būt labāka par mani? Viņas situācijā tas ir tik viegli! Es ļoti ceru, ka vairāk viņa man neuzmāksies ar savu uzspēlēto labestību un sveicieniem. Es nemūžam neatņemšu labdienas. Kaut mēs nedzīvotu vienā pilsētā!

 

Kaut... mani pārņemtu amnēzija, kaut es nekad nebūtu satikusi šo vīrieti, jo tad viņš nekad mani nebūtu arī pametis. Kaut...

Komentāri 5

:) to ***

Ko nozīmē - labāka par tevi? ne vienmēr aiziet pie labākas. bet to saprot tikai pēc kāda laika, kad nokrīt rozā brilles (parasti pēc gadiem diviem). un tad ir vai nu, vai nu... nevar būt ne labāks, ne sliktāks. Cilvēks ir tāds, kāds viņš ir. Vienam ir labs tas, kas citam varbūt slikts. katrs ir vienreizējs savā būtībā, jo otra tāda taču vnk nav!

pirms 12 gadiem, 2009.03.19 17:39

zinu

ka sāp aizvainotais ego ! Tas vienkārši kaut kad izsāpēs ! Bet pašas jau vien esam vainīgas, ka pa sieviešu sirdīm mīdās tādi tekuļi. Izaudzinām memmīšus un tad šie memmīši soļo no vienas pie otras, kuras gatavas viena otrai acis izskrāpēt ! Nepaiet ilgs laiciņš un tekulis jau pie trešās un atkal kāda aizvainotā gatava nākošai acis izskrāpēt ! Mīļās, nepazemosimies, lai vīrieši cīnās mūsu dēļ, nevis otrādi!

pirms 12 gadiem, 2009.03.18 20:29

***

Gāztu? Par ko?? Par to ka ir labāka par tevi?

pirms 12 gadiem, 2009.03.18 19:40

Rota

Man iesita. Nu un tad. Vecis nepalika ne pie viņas, ne pie manis. Viņam ir atkal cita. man un otrai viņa bijušajai tas vairs nav aktuāli. Tā ka nav ko ārdīties. Viss ir pārejoši.

pirms 12 gadiem, 2009.03.18 16:34

Lietotāju raksti