Nevajag sievu kalponi! 9

Mans draugs saka, ka grūti ir atrast uzticīgu sievu. Bet man nevajag sievu kalponi – pavāri, dārza ravētāju, aptekalētāju. Man vajag sievieti, kas ir patīkama un kurai patīku es. Tādu, ar kuru varu baudīt atpūtu, priecāties par dzīvi, lai nekas nenospiestu sirdi. Viņas dažreizējā neuzticība tikai uzsistu mums abiem asinis, nevis būtu par traucēkli. Domāju, ka es nemaz nemeklēju sievu. Man būtu vajadzīga tāda draudzene, kas apmierina manas vajadzības. Es nerunāju tikai par seksu, bet arī par garīgo apvārsni, temparamentu, dvēseles stāvokli. Viņai noteikti ir jābūt ar pozitīvo domāšanu.

Pagaidām man neveicas. Visas, kuras grib mani, lielākoties ir arī dabūjušas, taču uz vienu nakti. Tā ilgāk draudzējos ar vienu dāmu, bet... tas tomēr nav īsti tas, kas man vajadzīgs. Tas ir pagaidu variants. Ceru, ka arī viņa labi ar mani pavada šo laiku. Taču kādā jaukā dienā viss mainīsies. Es zinu, ka reiz satikšu savu sapņu sievieti. Es vienkārši esmu to pelnījis. Man ir 49 gadi, esmu jau piecus gadus šķīries un viens uzaudzināju savus divus dēlus. Tagad, kad viņi jau ir pieauguši, es pilniem malkiem baudu dzīvi, taču ar bažām domāju par vecumdienām. Tad gan es blakus sev gribētu redzēt dzīvesbiedri, kas pilnībā atbilst manām vēlmēm. Viņai ir jābūt tādai, kura varēs atļauties man negatavot ēst, ja vien mums abiem gribēsies pārtikt tikai no mīlestības. Un viņa drīkstēs neapkalpot mani, jo es apkalpošu viņu. Un viņai nebūs jāravē dārzs, jo tas būs augļu dārzs, kurā zāli pļaušu es pats.

Komentāri 9

tā:))

Nu kāpēc tāda kritika par sievietēm? Tieši tā pat ,ka vīrieši visi nav vienādi,tad sievietes arī nav visas vienādas,un tikai nevajag,ka kura katra uzreiz liekās gūltā,tas ir pilnīgs sviests...Ja sievietei ir pašvērtējums,vinja noteikti,tā nedarīs,un novedīs vīrieti līdz tādam,ka vinjs nezinās kur un kā.....un ir šajos laikos gan uzticīgas,gan saprotošas utt...

pirms 12 gadiem, 2009.04.17 17:38

kode

Brauc uz Rīgu. Tur ir dabūjamas. Sexveikalā, no gumijas.

pirms 12 gadiem, 2009.03.29 17:26

murmulis

Nekad nedabūsi! :))) Palasot tavu 'savārstījumu, izlobiju: man gribās, man vajag, es vēlos utt. Un ko tu dosi pretīm...savu pliko "ķekaru"?! Lai būtu labas attiecības, savas vēlmes jāsamazina uz pusi, bet pienākumi proporcionāli jāpalielina!

pirms 12 gadiem, 2009.03.28 14:23

baac:)

tāda viegla lasāmviela, tikai tas vārds "temparaments" "ielec acī":)

pirms 12 gadiem, 2009.03.28 12:55

y

Tādu draudzeņu nav viņas grib lai apmierina viņas vajadzības.....un te sanāk kurš kuru maigāk piečakarēs...tikai vai mēs to redzam tad šķiramies ja redzam un neko nesakam tad arī sākās savu vajadzību apierināšana. dāvanas perk mīļakais kur tad viņām likties, par kosmētiku, solāriju u.t.t maksā arī viņš, uzpošas un labu garastāvokli rada arī viss kopā. nu un tā vai mēs toredzam un sakam ?, bet mēs to lietojam katru dienu bet mīļakais šad tad ja protams neko nesakām... nu tā. ir arī pilsētā par ko parunāt kas un kurš ar kuru draudzējas un viss ir OK, jo galvenais lai mājās ir pozitīva atmosvēra ... mājas budžetu sieva, vīrs zin un loģiski nevar prasīt viens otram kā mēnesī sanāk izņemums aizkavēšos ilgāk darbā labas iztikšanas dēļ...

pirms 12 gadiem, 2009.03.28 10:18

sapņu meitene

kā saka krievi - basņi krilova :)))

pirms 12 gadiem, 2009.03.28 09:38

Laba reklāma! Gluži kā garākais tualetes papīrs!

pirms 12 gadiem, 2009.03.28 09:35

Lietotāju raksti