No šodienas Swedbank – Hansabankas jaunais vārds

Ar šo dienu, 15. septembri, turpinot izaugsmi, Hansabank grupa Baltijā ievieš vienotu zīmolu — Swedbank. Nākamo mēnešu laikā Hansabankas vārds tiks pakāpeniski nomainīts uz Swedbank. Pilns vienota zīmola Swedbank ieviešanas process noslēgsies 2009. gada rudenī. 

Swedbank Grupas vadītājs Jans Lidēns (Jan Liden) uzsver, ka Baltija vienmēr ir bijusi Swedbank svarīgs darbības reģions, neskatoties uz šī brīža ekonomikas piebremzēšanos. Viņš saka: „Mūsu mērķis Baltijā ir darboties tikpat veiksmīgi kā līdz šim. Swedbank Grupa ir uzkrājusi vajadzīgo ilgtermiņa pieredzi, kā veiksmīgi darboties dažādos ekonomikas ciklos.  Mūs nebaida esošā ekonomikas situācija Baltijā, jo mums ir vajadzīgā pieredze un zināšanas, kā efektīvi strādāt un arī turpmāk piedāvāt mūsu klientiem visizcilāko servisu un plašu bankas produktu klāstu. Swedbank zīmola pamatā ir servisa līderība – mūsu mērķis ir nodrošināt vislabāko servisu tirgos, kuros darbojamies.”

„Šis ir īpašs brīdis Hansabankas vēsturē – uzsākam jaunu attīstības posmu. Ar vienotu Swedbank zīmolu veidosim pārrobežu organizāciju ar augstāku konkurētspēju Eiropā. Apvienojot labākās zināšanas un pieredzi, spēsim piedāvāt mūsu klientiem jauna līmeņa produktus un pakalpojumus. Mūsu svarīgākais mērķis ir kļūt par izcila servisa līderi jau Eiropas mērogos. Ar vienotu vārdu - Swedbank - šis mērķis būs ātrāk un efektīvāk sasniedzams,“ uzsver Māris Avotiņš, Swedbank vadītājs Latvijā. 

Vienota zīmola ieviešanas process būs maksimāli ērts bankas klientiem un sadarbības partneriem, tas notiks pakāpeniski un pārredzami. Nākamo mēnešu laikā Swedbank logo izvietos uz bankas filiāļu izkārtnēm un interneta mājas lapā. Bankas juridiskos nosaukumus mainīsim 2009. gada pavasarī. Tas nozīmē, ka līdz šim laikam visas līgumsaistības tiks slēgtas ar Hansabanku vai tās struktūrvienībām. Arī pēc juridiskā nosaukuma maiņas visas vienošanās, kas slēgtas ar Hansabanka vai tās struktūrvienībām, būs spēkā.  Pilns zīmola ieviešanas process noslēgsies 2009. gada rudenī.  „Klientu apmierinātība ar bankas piedāvāto servisu mums ir pirmajā vietā, tāpēc izlēmām zīmola maiņu veikt pakāpeniski, viena gada garumā,“ zīmola maiņas procesu skaidro Māris Avotiņš.

Par Swedbank
Swedbank ir Hansabankas stratēģiskais investors jau kopš 1998. gada. 2005 gada pavasarī Swedbank Grupa iegādājās 100% Hansabank akcijas. Swedbank grupas vēsture aizsākās 1820. gadā, kad tika dibināta pirmā krājbanka Gēteborgā. Šobrīd Swedbank grupa darbojas ne tikai Zviedrijā, Baltijā, Krievijā, Ukrainā, bet arī Somijā, Norvēģijā, Dānijā, Spānijā, ASV, Ķīnā un Japānā. Grupā strādā vairāk nekā 22,000 darbinieku. Zviedrijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā kopā tiek apkalpoti vairāk nekā 9 miljoni klienti-privātpersonas un 500,000 korporatīvie klienti. Swedbank zīmols tika izveidots FöreningsSparbanken un Hansabank grupas ciešā sadarbībā 2006. gadā.

Lietotāju raksti