Pateicas “Mis un Misters 2010” atbalstītājiem 3

Konkursa “Mis un Misters Alūksne 2010” idejas autore, organizatore un režisore Evita Bogdanova pateicas visiem atbalstītājiem:

Alūksnes novada pašvaldībai, Alūksnes pilsētas Tautas namam, Mārim Vīgupam un skaistumkopšanas salonam „Skaistuma darbnīca”, sporta klubam „Spēka pasaule”, Egīlam Jostam un SIA „Deiwoss”, make-up meistarēm Ritai Jurevskai, Gitai Turkai un Sintijai Zandbergai, Dārtai Veismanei, Andim Grāvītim un motoklubam „Spieķi vējā”, Elitai Zariņai un veikalam„Līva”, laikrakstiem “Malienas Ziņas” un “Alūksnes Ziņas”, tirdzniecības centram “Valleta”, Ivaram Vecānam, kafejnīcai „Pajumte”, Ainim un Dzintrai Stapkēvičiem, Mairim un Jolantai Arājiem, Askoldam Zelmenim, Dainim Zeltiņam un Viesturam Balodim, Druvim un Līgai Tomsoniem, Aigaram Steberim, Judītei Alvaterei un veikalam „Agre”, Verneram Kalējam, Andim Ribakam, Natālijai Pomerancei un V.Ķirpa Ates muzejam, SIA “IVE”, SIA ''Apsardzes Mobilā Grupa'', SIA ''Mega Sargs'', Ape pilsētas biedrībai „Radošo ideju centrs”, SIA „Faberlic Baltija SIA”, Kosmētikas firmai “Swarckopf”, Dinai Semjonovai, Andim Jauniņam, Uģim Reinikam, vakartērpu uznāciena modes māksliniecēm– Ingai Bergai – Bīriņai un stilistei Arnitai Teviņai,

Paldies arī pasniedzējiem un pedagogiem: horeogrāfam Raivo Andersonam, psiholoģe Daigai Sliņķei, runa un aktiermeistarības pasniedzējai Daigai Bēterei, Ilzei Līviņai par valša apgūšanu,, defilē pasniedzējām Annijai Alvaterei un Ilzei Mālenderei, vokālai pedagoģei Inesei Krūmiņai.

Komentāri 3

evita

Nē, ne pēkšņi, ja cilvēks n-tas reizes jau piedalās ārzemju konkursos un gūst atzinības, tad par ko mēs atkal kliedzam? Jāņem ir sveši? Paldies meitenēm,bijušajām konkursantēm, ka izbrīvēja savu brīvo laiku un nāca talkā , un mācīja topošos.

pirms 10 gadiem, 2010.08.04 12:26

Un tajā pašā laikā atbalstītāji, kas pasākuma laikā bufetē uzskrūvē cenas līdz nemēram. Kaut gan izrādās var atbraukt no citiem rajoniem un tirgot lētāk, dīvaini...

pirms 10 gadiem, 2010.08.04 10:15

Bijušās dalībnieces tagad pēkšņi kļuvušas par pasniedzējām un pedagoģēm... :D:D

pirms 10 gadiem, 2010.08.04 00:11

Lietotāju raksti