Pateicas par grāmatu dāvinājumu

Lasītāju vārdā Alūksnes vidusskolas bibliotekāre Marina Saveļjeva izsaka lielu paldies “Latvijas mobilā telefona” un uzņēmuma “DHL Freight” kolektīvam par iespēju saņemt “O!Kartes” akcijā dāvinātās grāmatas.

“Mūsu bibliotēka saņēma 241 grāmatu. Tās tagad jaunāko klašu skolēni varēs lasīt skolas bibliotēkā. Starp grāmatām ir gan autoru daiļliteratūras darbi, gan tautas pasakas, piedzīvojumu stāsti, latviešu literatūras klasikas darbi – dzeja, proza. Dāvinājumā ir arī grāmatas, kas līdz šim nebija skolas bibliotēkas fondā. Pirms dāvinājuma nosūtīšanas “LMT” pārstāvji interesējās, kādas grāmatas skolai būtu vairāk nepieciešamas un kura vecuma bērni pārsvarā ir no ģimenēm, kur pašiem neatliek līdzekļu grāmatu iegādei,” stāsta M.Saveļjeva.

Viņa uzsver, ka Alūksnes vidusskolas skolēniem un bibliotēkai ir ļoti laba sadarbība ar Alūksnes pilsētas bibliotēku, Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas bibliotēku un Alūksnes sākumskolas bibliotēku. “Bērni labprāt apmeklē pilsētas bibliotēku, iesaistās tur Bērnu žūrijas aktivitātēs un literārajos pasākumos, bet ar skolu bibliotēkām savstarpēji apmaināmies grāmatām, lai pašiem nevajadzētu iegādāties jaunas,” saka bibliotekāre.

Lietotāju raksti