Policija aicina uzmanīties no negodprātīgiem tirgoņiem 3

Valmieras policija aicina iedzīvotājus uzmanīties no negodprātīgiem tirgoņiem, kas piedāvā iegādāties televizorus par it kā izdevīgu cenu, kuru patiesā tirgus vērtība ir krietni vien zemāka.

Informāciju šodien policijai nodeva kāds vietējais iedzīvotājs, ka Valmierā un apkārtnē darbojas vairāku cilvēku grupa, kuri piedāvā iegādāties televizorus, stāstot, ka pašlaik ir akcija un iespēja iegādāties šo preci ar ievērojamu atlaidi un, ka šāda televizora vērtība tirdzniecības vietās ir krietni lielāka. Patiesībā piedāvātie televizori arī bez cenu atlaidēm tirdzniecības vietās ir pieejami par krietni zemāku cenu un iedzīvotāji, nopērkot šādu preci, zaudē savus finanšu līdzekļus pārmaksājot.

Kā liecina policijas rīcībā esošā informācija, personas ir vīrietis un divas sievietes, kuri preci piedāvā dodoties pie iedzīvotājiem uz viņu dzīvesvietām. Tiek uzrādīti un noformēti dokumenti par preces iegādi, taču visticamāk tiem nav nekāda juridiska spēka. Policijā saņemtā informācija liecina, ka šodien personas redzētas Valmiermuižā, taču nevar izslēgt iespēju, ka tās var turpināt savas darbības citviet Vidzemē.

Tā kā parasti šādu negodprātīgu darboņu upuri ir vecāka gada gājuma cilvēki, policija aicina pabrīdināt savus radiniekus, kuri ne vienmēr seko līdzi plašsaziņas līdzekļos pieejamai informācijai, un informēt, ka nekādā gadījumā nevajag iegādāties preces, ko piedāvā privātpersonas ierodoties pie viņiem mājās vai uzrunājot uz ielas. Pirkumus, it īpaši ja tā ir sadzīves tehnika, visdrošāk iegādāties oficiālās tirdzniecības vietās, tādējādi pasargājot sevi no kļūšanas par negodprātīgu tirgoņu upuri.

Rūpēsimies par savu un savu tuvinieku drošību kopā!

Komentāri 3

ss

tas ir bizness.....ja taa ir krapshana.....tad jasak revidet veikali.....kuros uzskruvee cenas...no 25%-35%..

pirms 6 gadiem, 2014.08.23 08:55

Prieks

aizmirsi pielikt pie % nulli klāt
Piemēram, standarta uzcenojums sportlandā ir no 200%-600%

pirms 6 gadiem, 2014.08.25 01:25

Lietotāju raksti