Policijas Jāņu reidos 10 000 kārtīgie šoferīši tiks pie apbalvojuma – „Vichy” ūdens pudeles 3

Arī šis gads neiztiks bez Valsts policijas Līgosvētku un Jāņu dzērājšoferu reidiem, kuri sāksies jau šodien, 21.jūnijā. Taču šoferīšiem, kuri šogad pie stūres būs sēdušies skaidrā prātā, policijas reidos kā simbolisks pateicības žests tiks pasniegts dzeramais ūdens no „Vichy". Akcijas ietvaros paredzēts izdalīt 10 000 dzeramā ūdens pudeļu.

Reidu laikā Valsts policiju atbalsta arī A/S „Aldaris" un tā zīmols „Vichy". Kopumā kārtīgajiem spēkratu stūrmaņiem tiks izdalīti 10 000 „Vichy" ūdens pudeļu, simboliski grādīgos dzērienus aizstājot ar daudz veselīgāku atspirdzinājumu.

„Lai pievērstu sabiedrības uzmanību lielajai dzērājšoferu problēmai tieši Jāņu un Līgo svētku laikā, solidarizējamies ar Valsts policiju un tiem autovadītājiem, kuri svinību laikā būs bijuši apdomīgi. Kā zināms, cilvēki ievēro ne tikai sodus, bet arī pateicību, tāpēc vēlamies pateikt paldies tiem šoferiem, kuri izvēlējušies Jāņus pavadīt apzinīgi un pie auto stūres sēsties skaidrā prātā," skaidro A/S „Aldaris" komunikāciju direktore Laura Krastiņa.

 

Dzeramā ūdens zīmolu „Vichy" pārstāv A/S „Aldaris", kas ir „Carlsberg" grupas uzņēmums. Tā produktu portfelī ir aptuveni 40 dažādu dzērienu, kas pārstāv piecas grupas - alu, dzeramo ūdeni, alkoholiskos kokteiļus, bezalkoholiskos dzērienus un enerģijas dzērienus.

Komentāri 3

vils

un Alūksnes policijas priekšnieciņš gan stāv kur grib-Pils ielā taisa divas joslas vienā virzienā!

pirms 8 gadiem, 2012.06.22 21:14

Tas ir labais...

To minerāli jau vairāk gribētos dzērājšoferiem, viņiem taču būs pohas! Nu tas tāds stulbs joks, cilvēki cenšās un paldies viņiem par to.

pirms 8 gadiem, 2012.06.21 10:38

Savukārt, ja šoferis tomēr būs iereibis, nu tad nekā, minerālis nespīd! :D

pirms 8 gadiem, 2012.06.21 10:14

Lietotāju raksti