Prezidents pateicas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem

Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers nosūtījis pateicības vēstules kolektīvu vadītājiem un dalībniekiem, kuri pārstāvēja Alūksnes novadu X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

Vēstulēs, kas veltītas katram kolektīvam, Valsts prezidents pateicas par prieka, dvēseles spēka un skaistuma piestrāvotajiem svētkiem, par izturību agrajos rītos un vēlajos vakaros, garajās mēģinājumu stundās, pārbraucienos un koncertos tveicē.


Prezidents uzsvēris, ka lieliskais sniegums svētku laikā liecina par talantu, lielu apņēmību, gribasspēku un spēju strādāt komandā, jo svētku jostas rakstam krāsu un formu dod katrs dziedātājs, dejotājs un mūziķis un vienots priekšnesums, kas visiem rada svētkus, var veidoties tikai atbalstot un jūtot citam citu.


„Ir gandarījums piedzīvot piecus gadus gaidīto nedēļu, kad no visiem Latvijas novadiem galvaspilsētā ierodas bērni un jaunieši, kas vēlas turpināt iepriekšējo paaudžu kultūras mantojumu un apliecina, ka tas ir kļuvis par daļu no viņu dzīves. Tas ir Latvijas ģimeņu un kolektīvu pedagogu nopelns. Vēlu arī turpmāk saglabāt uzticību Latvijai, apliecinot to gan dziesmā, dejā un mūzikā, gan ikdienas dzīvē. Sapņojiet drosmīgus sapņus un īstenojiet tos! Es no sirds lepojos ar Jums." - teikts Valsts prezidenta vēstulē.


Valsts prezidenta parakstītās pateicības vēstules kolektīvu vadītāji saņems, sākoties jaunajam mācību gadam.

Lietotāju raksti