Šogad pirmoreiz tiks izraudzīts „Latvijas gada ekoprodukts 2012”

Biedrība „Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija" sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1 un Zemkopības ministriju šogad pirmo reizi rīkos konkursu „Latvijas gada ekoprodukts 2012".

Tā mērķis ir popularizēt Latvijā ražotus bioloģiskās lauksaimniecības produktus, veicināt to lietošanu uzturā, kā arī izcelt bioloģisko produktu dažādību un augsto kvalitāti. Konkursā savu dalību var pieteikt jebkurš sertificēts bioloģisko produktu ražotājs.  

Lai izraudzītu „Latvijas gada ekoproduktu 2012", katru no produktiem pēc noteiktiem kritērijiem cītīgi izvērtēs žūrija. Tiks vērtēta gan produkta smarža, garša un uzturvērtība, gan produkta vizuālais noformējums un izcelsme. Tāpat tiks ņemta vērā produkta ražotāja labas bioloģiskās saimniekošanas prakse un produkta unikalitāte.

 

Konkursa uzvarētājs tiks paziņots 5.septembrī, izstādes „Riga Food 2012" laikā. Galvenās balvas ieguvējs saņems arī īpašu ceļojošo kausu, kuru katru gadu nodos tālāk nākamajam uzvarētājam.

 

LBLA aicina pieteikties dalībai visus bioloģisko produktu ražotājus!

 

Biedrība „Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija"( LBLA) ir vienīgā Latvijas mēroga bioloģisko lauksaimnieku biedrība, kas apvieno 1228 jeb aptuveni trešdaļu bioloģisko lauksaimnieku Latvijā.

 

Kā zināms, starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde "Riga Food 2012" notiks no 5. līdz 8. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Izstādi papildina plaša pasākumu, paraugdemonstrējumu un konkursu programma

Lietotāju raksti