TC „Valleta” 3 gadu jubilejas modes šovā piedalīsies arī alūksnieši

TC „Valleta" izsludinātais modeļu konkurss ir noslēdzies, un šobrīd izvēlēti tie 18 vidzemnieki, kuri šo sestdien, TC „Valleta" 3 gadu dzimšanas dienas svinībās, piedalīsies jubilejas modes šovā Signes Valteres vadībā.

Konkursā kopumā tika saņemti vairāk nekā 100 vidzemnieku pieteikumi ar vēlmi jubilejas dienā kāpt uz skatuves un demonstrēt TC „Valleta" veikalu tērpus un aksesuārus, taču modes šovā piedalīsies 18 vidzemnieki, kuri pārstāv Valmieru, Gulbeni, Alūksni, Aloju, Cēsis, Salacgrīvu un Smilteni.
Modes šovs norisināsies sestdien, 20.novembrī, plkst.16:00, un modeļi demonstrēs TC „Valleta" veikalu apģērbu un aksesuārus gan svētkiem, gan sportiskām aktivitātēm, gan ikdienai, tādējādi parādot plašo TC „Valleta" veikalu sortimentu.

Modes šovu veidos stiliste Signe Valtere, un viņa modeļu atlases procesā secinājusi, ka iesūtītās fotogrāfijas īpaši neatšķiras no profesionālu modeļu fotogrāfijām. Iepazīstoties ar TC „Valleta" esošajiem veikaliem, stiliste ir bijusi patīkami pārsteigta par plašo sortimentu reģionālajā tirdzniecības centrā, kas nozīmē, ka nav jādodas iepirkties uz Rīgā esošiem tirdzniecības centriem, jo tepat var atrast apģērbu ikdienai un svētkiem.

Šobrīd aktīvi norit arī jauno fotogrāfu pieteikšanās, lai modes šovu iemūžinātu fotogrāfijās. Viens fotogrāfs, kas nedēļas laikā pēc jubilejas iesniegs visdaudzpusīgākās un krāšņākās modes šova bildes, saņems pārsteiguma balvu no TC „Valleta".

TC „Valleta" 20.novembrī apritēs trīs gadi, un visas dienas garumā tirdzniecības centrā norisināsies dažādas jubilejas aktivitātes. Svinības sāksies no plkst.10:00, kad vidzemniekiem būs iespēja piedalīties spēlēs, radošajās darbnīcās un doties uz piepūšamajām atrakcijām, kas atradīsies TC „Valleta" telpās. VJC „Vinda" Jauniešu klubs „Acis" veidos lielformāta dzimšanas dienas kartiņu un demonstrēs improvizācijas teātri, savukārt BLOC „Māja" pārstāvji no plkst.11:00 uzstāsies ar vairākiem muzikāliem un teatrāliem priekšnesumiem un TC „Valleta" jubilejas apmeklētājus aicinās pašiem izveidot dažādus mākslinieciskus priekšmetus kā piemiņas dāvanas no TC „Valleta" jubilejas.

Modes šovs sāksies plkst.16:00 uz centrālās skatuves TC „Valleta" 3.stāvā, savukārt plkst.17:00 uzstāsies dziedātāja Aisha, - koncerts būs kā dāvana visiem jubilejas apmeklētājiem.

TC „Valleta" aicina ikvienu vidzemnieku piedalīties arī svētku akcijā - jubilejas dienā, iepērkoties jebkurā no TC „Valleta" tirdzniecības vietām laika posmā no plkst.18:00 - 21:00, pircēji varēs saņemt vienu no 50 dāvanām.

Lietotāju raksti