Uzsākta "Latvijas lepnuma 2012" meklēšana

Jau devīto gadu laikraksts "Diena" un telekompānija "TV3", piedaloties "draugiem.lv", organizē akciju "Latvijas lepnums", aicinot pastāstāstīt par cilvēkiem ar kuriem lepojamies. Par cilvēkiem, kas dara vairāk, nekā kāds no viņiem to varētu prasīt vai sagaidīt, sarežģītā situācijā nepaliek malā, bet iet un dara, lai palīdzētu, piepildītu cerību un sapni, izglābtu, atbalstītu.

Ar savu lasītāju, skatītāju un lietotāju starpniecību laikraksts "Diena", "TV3" vēlas uzzināt viņu vārdus un pastāstīt par viņu labajiem darbiem, godinot šos cilvēkus.

Latvijas lepnuma akcijas laikā laikrakstā "Diena" tiks publicēti stāsti par pieteiktajiem cilvēkiem. Akcija Ziemassvētkos noslēgsies ar telekanāla "TV3" rīkoto "Latvijas lepnumu" godināšanas ceremoniju, kurā ar simboliskā "Latvijas lepnuma" balvu - Zelta ābeli - godināsim Latvijas lepnumus 2012. Savukārt, decembra beigās laikraksts "Diena" izdos akcijai veltītu žurnālu.

"Latvijas lepnuma" balvas ieguvējus, argumentētā diskusijā spriežot par Latvijas lepnuma stāstiem un vēstulēm, nosaka "Latvijas lepnuma" žūrija.

No augusta līdz pat oktobra beigām ik viens tiek aicināts pieteikt savu kandidātu akcijai, sūtot vēstules uz [email protected] vai pa pastu - Mūkusalas iela 15, Rīga, LV-1004. Pieteikuma anketas iespējams aizpildīt arī portālos www.diena.lv, www.tv3.lv un www.draugiem.lv/latvijaslepnums.

Katrā Latvijas nostūrī dzīvo un strādā ļaudis, kas citiem padara dzīvi labāku tikai ar to vien, ka viņi ir līdzās un, neprasot, nedomājot par materiālu labumu, iet un dara. Latvijas lepnums ir iecerēts, lai atrastu un godinātu šos sirsnīgos, pašaizliedzīgos un nesavtīgos cilvēkus.

Pagājušā gadā akcijas laikā saņemts ap 500 pieteikumu. Pieteikti tika cilvēki gandrīz no visiem novadiem un pilsētām.

Lietotāju raksti