Vai gribi 1000 latu stipendiju? 1

Uzņēmums DPA sadarbībā ar Latvijas Izglītības fondu (LIF) un Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) aicina 12.klašu beidzējus – topošos studentus pieteikties stipendiju konkursam „Nāc studēt informācijas tehnoloģijas – mēs atbalstīsim!”.

Ikviens 12.klases absolvents, kurš vēlas studēt informācijas tehnoloģijas (IT) un datorzinības, ir laipni lūgts pieteikties konkursā par stipendiju pirmajam mācību gadam.  Viens no galvenajiem kritērijiem, vērtējot skolēnu stipendiju saņemšanas pieteikumus, ir katra pretendenta sekmes informātikā un matemātikā, motivācija un pamatojums, kādēļ vēlas studēt IT zinātnes, kā arī attiecīgā pretendenta ārpusskolas intereses. Tiks piešķirtas desmit stipendijas – pa diviem pretendentiem no Rīgas, Vidzemes, Zemgales, Kurzemes un Latgales. Sīkāk ar konkursa nolikumu, noteikumiem, atbalstāmajām studiju programmām un iesniedzamo dokumentu paraugiem var iepazīties mājas lapā „www.dpa.lv/stipendija”. Pieteikties uz konkursu par viena gada stipendiju 1000 latu vērtībā var līdz 5.maijam, aizpildot anketu „www.dpa.lv/stipendija”

Komentāri 1

zaza

patiks sadalijums. Vidzeme, Zemgale,Kurzeme,Latgale un Riga. Zinaju ka Latvioja sadalita 4 dalas, bet izradas ka ir 5 Riga.

pirms 10 gadiem, 2010.03.17 18:19

Lietotāju raksti