Vai paspēlējam kariņu? 1

Par ko karo? Tas, no malas raugoties, ir skaidrāks par skaidru. Ja uzticamies krievu un gruzīnu presei, tad Vladimira Putina augums ir 170 centimetru, Dmitrija Medvedeva - 162 centimetri, Mihaila Saakašvili – 183 centimetri. Nu skaidrs, ka pirmajiem diviem skauž gruzīna slaikums.

Gatavi pat gaisā pacelties, lai tikai pārlēktu pāri saviem centimetriem. Grib savu pārākumu pierādīt.

Padomājiet tikai, karš centimetru dēļ! Tak ne jau naftas cauruļvadu dēļ! Nu tak ne jau osetīnu dēļ! Vai Gruzijas krievu dēļ? Bet bombardē taču, nešķirojot savējos un svešos! Iedomāsimies sevi Krievijas D.Medvedeva vietā. Cemme! Nevar mierīgi gulēt. Kāpēc tas Saakašvili ir tik garš augumā padevies? Garš un iedomīgs!
Ar saviem naftas vadiem apiet ar līkumu Krievijai. Nafta no Gruzijas tiek novadīta uz Eiropu pa taisno. Kā lai samierinās? Kā lai nekaro, pardon, kā lai nenoīsina gruzīnu ambīcijas? Krievijas D.Medvedevs publiski gānās: “Padonok (tulk. no kr. val. - nelietis)!” Tas ir M.Saakašvili adresē teikts, jo, rau, šis ir pārāk izstīdzējis, līdz pašai Eiropas Savienībai mērķē. Kas vēl nebūs?! Un Krievija sūta uz Gruziju savus miera uzturēšanas spēkus, lai neatkarības kārotājiem drusku nolaistu asini ar politisko ķīlnieku – osetīnu - palīdzību.

Kas ar ko karo? Tas ir sarežģīts jautājums. Krievija apgalvo, ka aizstāv savējos – krievus, kas dzīvo Gruzijas teritorijā. Bet kur tikai pasaulē nedzīvo krievi!

Atklāts paliek jautājums, vai mūsējiem karavīriem ir vai nav jāmaisās šajā padarīšanā. Mūsu premjers Ivars Godmanis domā, ka ir jāpiedalās. Grib laikam samērīties augumiem ar šamējiem. Cik tad garš šis pats ir, par to Latvijas žurnālisti klusē. Kā sacīt jāsaka, tas ir valsts noslēpums. Taču bija man reiz iespēja paspiest I.Godmanim roku. Biju izbrīnīts. Viņš nav garāks par mani. Savukārt es esmu trīs centimetrus pārāks par V.Putinu. Tā, lūk! Paklau, bet mums taču ir pašiem savs Kariņš! Krišjānis vārdā. Sazin cik viņš ir garš? Joki mazi.

Komentāri 1

Gausais

Nu man patika. Iešu nomērīties,mož kaut ko saštukošu.

pirms 12 gadiem, 2008.08.19 16:09

Lietotāju raksti