Vai vieglāk būt resnam? 1

Saka jau, ka piesietais ātrāk uzaudzē taukus nekā tāds, kas staigā, kur patīk. Neteiksim. Manējais nekad nav šlipsi pazinis. Kā saka, viņš ir dzimis brīvībai, kaut arī nav nekāds bomzis, dzīvo ģimenē.

Manējais prot forši bēgt. Taču pārsteigts konstatēju, ka šim šoruden pamatīgi nācis klāt liekais svars. Tāpat kā kaimiņu Rembim, kas visu laiku smilkst pie ķēdes un strebj sakņu zupu bez maizes un desas. A mans tikmēr slīpē ielas, luncinās gar meitiešiem vai aprej vecenes, un stūķē iekšā svaigu gaļu, un zviln pēļos. Nekādas atšķirības!? 

Jāņem dakterīts pie čupra, lai pasaka, kas par vainu. Mož, manējais kļūst slims, ļumīgi ļengans un bez potencēm. Ko darīt?

“Nevar zināt, kas izdzīvos krīzes apstākļos: tievie vai resnie. Laiks rādīs,” zobus trina dakterīte. Tas esot dabiskais instinkts - veidot rezerves, gatavojoties grūtiem laikiem. Teorētiski resnie ilgāk var panest badu, aukstumu, stresu, jo paiet laiks, kamēr notērē visus uzkrātos resursus. Jāteic, arī dakterīte pati nav nekāda tievā. Nu pilnīgi gribas viņu aplaizīt. Foršiņa.

Aizrunājāmies. Nevaru vien pārstāt domāt par to, vai tiešām sācies bada gads. Ja secinām, ka resno ir vairāk nekā tievo, tad skaidrs. Tāpēc es nāku klajā ar paziņojumu. Nekādā gadījumā nevajadzētu mākslīgi tērēt rezerves. Nekādas svīšanas, svara vērošanas! Mazāk kustēties, vairāk ēst, kamēr vēl ir, par ko, jo tūlīt sāksies ziema ar saviem pasakainajiem tarifiem, kas būs efektīva un universāla diēta! Daudzi kļūs tievāki. Tomēr ne visi. Pavasarī varēsim samērīties vidukļiem. Un tad būs redzams, kas ir kas. Tad tievie varēs kārt resnos pie lielā zvana priekšvēlēšanu kampaņas gaisotnē. 

Komentāri 1

Lietotāju raksti