Valodas referendums

Vēlos izteikt savas domas par notikušo referendumu un tās diemžēl nav glaimojašas valdošā koalīcijā ietilpstošo partiju (Zatlera Reformu Partija, Vienotība, Visu Latvijai- TB/LNNK) vadībām. Iemesls ir ļoti vienkāršs - nespēja referenduma laikā
noorganizēt novērotāju klātbūtni vēlēšanu iecirkņos pašvaldību teritorijās, kurās ir  izteikts SC pārsvars (Latgalē, it īpaši Daugavpilī, Rēzeknē, Krāslavā utt.).

Tā rezultātā Latvijas tautai nelojālas, SC izveidotās un kontrolētās vēlēšanu iecirkņu mobilās grupas, izmantojot iepriekš sagatavotus vecāka gada gājuma cilvēku (īpašs uzsvars bija likts uz cittautiešiem) uzvārdu sarakstus, apmeklēja viņus dzīves vietās, slimnīcās un, izdarot morālu spiedienu, ieguva lielu daudzumu "par" balsu, lai izmantotu to savu netīro politisko spēļu īstenošanai un Latvijā dzīvojošo tautu sanaidošanai. Savas domas par nepieciešamību nodrošināt novērotāju klātbūtni vēlēšanu iecirkņos pašvaldību teritorijās, kurās ir  izteikts SC pārsvars nosūtīju  valdošajā koalīcijā ietilpstošo partiju (ZRP, Vienotība, Visu Latvijai- TB/LNNK) vadībām. Diemžēl, tas netika izdarīts un referenduma rezultāti Latgalē ir tādi, kādus tos plānoja un mākslīgi panāca SC un promaskaviski orientēti Latvijas jūdas, kuru rindās diemžēl ir arī Latvijas ebreju kopienas pārstāvji (Lindermanis un Ždanoka). Manuprāt, Drošības policijai būtu rūpīgi tuvāk jāizpēta vēlēšanu iecirkņu darbu SC kontrolētajās pašvaldību teritorijās. Man ir drošs pamats uzskatīt, ka valdošajā koalīcijā ietilpstošo partiju (ZRP, Vienotība, Visu Latvijai- TB/LNNK) vadība ir tikai spējīga skaisti runāt (politiskās izrādīšanās bizness) un diemžēl nav spējīga mobilizēt savu partiju biedrus aktīvai rīcībai brīžos, kuri ir ļoti svarīgi latviešu tautas nākamajām paaudzēm. Varbūt, tagad valdošajā koalīcijā ietilpstošo partiju (ZRP, Vienotība, Visu Latvijai- TB/LNNK) ierindas biedriem būtu kritiski jāizvērtē savu partijas vadoņu nespēju vai negribēšanu  konsolidēt ierindas biedrus reālu uzdevumu izpildei.  Varbūt,   ir pienācis laiks to nomaiņai. Esmu pārliecināts, ka valdošajā koalīcijā ietilpstošajās partijās ir cilvēki, kuri ir spējīgi precīzi paredzēt un sekmīgi organizēt pretpasākumus Latvijai naidīgu spēku tīkojumiem turpināt šķelt Latvijas sabiedrību un sēt naidu starp Latvijā dzīvojošam tautām. Esmu pārliecināts, ka Latvijā dzīvojošo cittautiešu lielākā daļa izprot latviešu tautas raizes par savu valodu un kultūru un ir gatava kopā ar latviešiem  piedalīties Latvijas harmoniskajā attīstībā, kurā nav vietas  Latvijas nīdējiem un Latvijā dzīvojošo tautu apzadzējiem (Laventiem, Karginiem, Krasovickiem utt.)

Lietotāju raksti