Valsts prezidents Alūksnē atklās atjaunoto pieminekli

Piektdien, 16. oktobrī pulksten 12 Valsts prezidents Valdis Zatlers Alūksnē atklās atjaunoto Latvijas atbrīvošanas cīņās kritušajiem 7. Siguldas kājnieku pulka karavīriem veltīto pieminekli.

Atklāšanas pasākumā 7. Siguldas kājnieku pulka pieminekļa kalnā Pleskavas ielā piedalīsies Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolas, Zemessardzes 31. AMII bataljona, Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljona goda sardzes karavīri un Jaunsardzes vienība.    Pasākumu ar muzikāliem priekšnesumiem kuplinās Nacionālo Bruņoto spēku Štāba orķestris, vīru kori „Tēvzeme” un „Dziedonis” no Rīgas, Alūksnes tautas nama jauktie kori „Sonus”, „Dzelme”, skolotāju koris „Atzele” un Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas jauniešu koris.

Sakarā ar Valsts prezidenta vizīti Alūksnes novada pašvaldība aicina Alūksnes iedzīvotājus, iestādes un organizācijas 16. oktobrī pie ēkām pacelt valsts karogu.

Šajā dienā uz pasākuma norises vietu kursēs arī bezmaksas autobusi. Pirmā maršruta autobuss pulksten 11.15 kursēs no Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas, pulksten 11.20 tas būs Alūksnes sākumskolā, bet 11.30 – Alūksnes vidusskolā. Savukārt 2. maršruta autobuss pulksten 11.30 uz pieminekļa kalnu kursēs no autoostas.

Lietotāju raksti