Visiem vietas novada domē nepietika 14

Armands Musts, deputāta kandidāts no Tautas partijas:
Palīdzēs ar pieredzi un sakariem

Staņislavs Vanags, deputāta kandidāts no Pilsoniskās savienības:
Gaidīs jaunas vēlēšanas

Dainis Grūbe, deputāta kandidāts no LSDSP:
Tauta ievēlējusi tos pašus

Armands Musts, deputāta kandidāts no Tautas partijas:

“Mēs jau prognozējām, ka Alūksnes iedzīvotāji nebūs aktīvākā vēlētāju daļa par Tautas partiju. Jau pirms diviem gadiem mums bija izstrādāts plāns, kā sadarboties ar pagastu pašvaldību pārstāvjiem – tagad plānotais ir īstenojies. Uzskatu, ka vēlēšanu rezultāti ir objektīvi – citiem sarakstiem ir gājis vēl sliktāk, nerunājot par Rīgas pilsētas domi. Arī Alūksnes kaimiņpilsētās politiskā situācija pēc vēlēšanām ir mainījusies.

Tautas partija ir gatava ar savu pieredzi, sakariem palīdzēsim tiem, kas ir ievēlēti. Esam gatavi strādāt ar lielāko daļu politisko spēku, kas pārstāvēti Alūksnes novada domē. Mēs Alūksnes novadā vēlamies spēcīgu ilgtermiņa komandu, kas var īstenot pilsētai un novadam būtiskus projektus, piesaistīt vairāk finansējuma un radīt jaunas darba vietas. Alūksne būtībā ir provinces pilsēta, ko no visām pusēm ieskauj pagastu pašvaldības, tādēļ jāstrādā visiem kopā.”

Staņislavs Vanags, deputāta kandidāts no Pilsoniskās savienības:

“Alūksnes novadā vēlēšanās izšķirošais bija partijas atpazīstamība un nauda – uzvarēja partija, kurai bija vairāk naudas. Protams, ar tādiem resursiem mūsu partija nevar cīnīties. Nauda bija izšķirošais faktors arī TB/LNNK panākumiem. Bet Tautas partija, Zaļo un zemnieku savienība ir atpazīstamas jau vairākus gadus, tādēļ daļa vēlētāju tām palika uzticīgi. Mēs startējot vēlēšanās izmantojām tikai legālus līdzekļus, korekti ievērojām visu likumdošanu, lai gan citām partijām kampaņas laikā varēja saskatīt pārkāpumus.

Esam priecīgi, ka mūsu partija Latvijā kopumā ir ļoti labi startējusi vēlēšanās. Esmu pārliecināts, ka šai partijai būs nākotne. Lai arī neesam pārstāvēti novadā, Alūksnē turpinās darbu mūsu partijas oficiālā nodaļa. Gatavosimies Saeimas vēlēšanām, sekosim līdzi, kas notiek Alūksnes novada domē. Sakām paldies saviem vēlētājiem, kuri prata novērtēt izglītības un kultūras lomu novadā.”

Dainis Grūbe, deputāta kandidāts no LSDSP:

“Protams, ir žēl, ka lielākā daļa iedzīvotāju nav atbalstījusi mūsu partiju, tās mērķus un priekšvēlēšanu programmu. Vēlēšanu rezultāti ir tādi, kā tauta vēlējās, un novada domē strādās tie, kuriem iedzīvotāji ir uzticējušies visvairāk. Alūksnes novada domē lielākoties ir ievēlētas tās partijas, kas tur jau bijušas, lai gan tās arī valstī ir vainojamas ekonomiskajā krīzē. Acīmredzot cilvēkiem tas nav bijis noteicošais faktors, jo tos pašus ir ievēlējuši atkal, tādēļ viss turpināsies pa vecam. Manuprāt, lielas pozitīvas pārmaiņas novada iedzīvotāju dzīvē nav gaidāmas, jo krīze valstī turpinās un iet plašumā.


Novada domē ir 15 deputāti – lai viņi vienojas, lemj, kurš būs novada vadītājs, mūsu partija nav analizējusi, kurš būtu piemērotākais kandidāts šim amatam. Bet viennozīmīgi, ka tam būtu jābūt cilvēkam no vadošās partijas – kādam no uzņēmējiem, jaunai sejai politikā.”


Komentāri 14

....ar savu frigido kolēģi .... Kas ar to domāts, un kam tā dzīve ir gandēta?

pirms 11 gadiem, 2009.06.14 20:37

Nav skaidrs, kas tad Alūksnē jāglābj ? Kas attiecas uz sakariem, tiem ir liela nozīme jebkurā valstī - arī Latvijā.

pirms 11 gadiem, 2009.06.14 14:34

seksuāliem sakariem

jo Alūsknei no tiem nekāda labuma........citi nevar būt.

pirms 11 gadiem, 2009.06.14 12:58

patiešām

kāda nozīme partijas piederībai, ja JĀGLĀBJ ALŪKSNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 GADU "DARBA" SEKAS KĀ UZ DELNAS
Vai ne, likvidatoru partijas??????????????????????????

pirms 11 gadiem, 2009.06.14 12:57

Ēna

Es jau solīju ka vērošu. Nu re. Viss notika. Tagad viss kā nākas.

pirms 11 gadiem, 2009.06.13 22:31

Stasiks ar savu frigido kolēģi izkrita. Neveiksminirki! Tagad visi vainīgi. Saņēmāt ko bijāt pelnījuši. Ne mazums cilvēkiem esat dzīvi sagandējuši.

pirms 11 gadiem, 2009.06.13 22:03

Ei, Must!

Kādi tad tev tie sakari?! Vai ar oranžajiem? Viņi taču prot tikai zagt, bet mums tādus sakarus nevajag.Pasarg Dievs no mūs visus no djebilām, zagļiem un bandītiem.

pirms 11 gadiem, 2009.06.13 16:45

Kāpēc tu domā, ka visi smaida. Ja tu tā dari, tad nespried par visiem pēc sevis.

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 16:19

Patriekt visus, nošaut visus, apsist visus! Kas te notiek! Kā var tā rakstīt!Pēc tam smaida acīs un saka glaimojošus vārdus.Divkoši!

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 15:39

Patriekt visus! Cik tad var? Moš vēl kādu trešo vai ceturto institūciju ar vajadzēs? Ko viņi visi tur dara?

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 15:08

zzz

1 julija jau stradas gan novada padome gan rajona padome. bus divas institucijas. Kamer klerkiem vietas tiks atrastas lidz 31 decembrim. vakar MZ plasi aprakstits bij

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 15:03

diez vai

"Bet viennozīmīgi, ka tam būtu jābūt cilvēkam no vadošās partijas "...Kādas vadošās partijas????Uzvarēt ar vienu balsu vairākumu nav nekāda uzvara. Un ko tad šie kā pirmie darīs? Vai kaut viens no viņiem pašvaldību likumu ir izlasījis? Nav laika citiem viņus izglītot. 1.jūlijā jāsāk strādāt!

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 14:34

zzz

Ar kadiem sakariem? Jauns sakaru operators bus Aluksne?

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 14:14

Lietotāju raksti