Kopā varam palīdzēt! 7

Sirms vecums, niezošs ķermenis, vātīm klāti gurni un no iekaisuma pietūkušas kājas. Tādas šobrīd ir šī Astēs un Ūsās nogādātā suņuvīra Rekša vecumdienas. Šobrīd Reksītis izskatās jau gluži labi - brūces apdzijušas, astīte luncinās. Skaidrs ir viens - bez ierastajiem veterinārajiem izdevumiem (vakcinācija, pretparazitārā apstrāde), šim sunītim būs nepieciešama vismaz mēnesi ilga specifiska aprūpe un ārstēšana. Ja nevariet Reksim palīdzēt ar jaunām mājām, tad varbūt variet palīdzēt sagādāt sunītim nepieciešamos medikamentus, ziedojot naudiņu. Ziedojumu konts: SEB banka LV74UNLA0050020042047 Reģ.nr.40008179114 Ar norādi - ziedojums Reksim.

Komentāri 7

Astes un Ūsas

Vienkārši noskaties, paklausies un padomā. Kāpēc viņi ir tur, bet ne tur , kur vajadzētu būt? http://www.youtube.com/watch?v=u3vcLQPfTrY

pirms 6 gadiem, 2014.02.02 22:48

zita

cilvēkam suns nokož degunu, klaiņojoši suņi uzbrūk cilvēkiem, bērnu sakož suns, skrējēju sakož suņi utt... pietiek māžoties ar tādiem dzīvniekiem kuri nevienam vairs nenes nekādu prieku,
kas ir mājdzīvnieks, tas ir tāds dzīvnieks kurš saimniekam nes prieku, saimnieks viņu baro , par viņu rūpējas.
kas ir klaiņojošs dzīvnieks ... viņš ir bīstams, nevienam vairs prieku nenes , nav kas par viņu rūpējas.
astes un ūsas, ja jūs veiktu savu darbu, pietiekami augstā līmenī, tad nevienu vismaz alūksnes rajonā suņi neplosītu..... vismaz alūksnē.
pastaigājiet vakarā pa ielām. kas notiek? kādi cilvēki dzīvo alūksnē ,ja šajā miestā ir jātur lielie suņi, kuri reāli tikai aituganiem noder. cīņā pret vilkiem un lāčiem. fuj, pretīgi skatīties.

pirms 6 gadiem, 2014.02.19 14:42

gita

....un tagad uzdod sev jautājumu. No kurienes rodas šie klaiņojošie suņi, bezsaimnieku kaķi, nobadinātie mājlopi u.t.t. droši vien astes un ūsas pie tā ir vainīgi....,, nestāvēja klāt pie kārtējā bezšķirnes metiena, kad kucēni tiek izmesti vai kaķēni slīcināti, nestāvēja klāt, kad katru vakaru entie indivīdi, nevis pavadā iet pastaigāties ar savu mājdzīvnieku, bet bezatbildīgi palaiž to brīvsolī, nestāvēja klāt vēlu vakarā un agri no rīta uz Helēnas ielas, uz Jānkalna ielas, uz Torņa ielas, uz Pils ielas, Uz Lielā ezera ielas, uz Blaumaņa ielas, uz Pilsētas bulvāra, uz Dārza ielas un pārējām pilsētas ielām un novada pagastu centriem un viensētām. Gribas tev , aita, teikt šādus vārdus: Turi muti, vai ej un kaut ko dari, lai tas nenotiktu. Vai arī, cik tu esi gatava maksāt šiem cilvēkiem, lai šie cilvēki pa vakariem staigātu pa ielām dežūrēt un uzraudzīt tavu mieru?

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 03:16

zita to gitai

minimālā alga vai tad latvijā kādu var neapmierināt, kārtīgi nomaksāti nodokļi. lūk, tādu algu ir pelnijuši tie kuri kaut ko dara! bet tie kuri sēž, kuri tikai plāno suņu noķeršanu.... tiem tad lai ir vismaz 500 ls! lai ir taisnība!
necienījamā gita, ja jūs svešu cilvēku variet nosaukt par aitu..... tad kas jūs pati esiet? ave??? :) bet dēļ tādām avītēm kāda esi tu turas mūsu birokrātiskā sistēma!
vismaz , esi apzinājusies, ka suņi alūksnē ir problēma, suņu saimnieki ir problēma, astes un ūsas tikai uzņemas atbildību par pamestajiem dzīvniekiem... skaidrs! bet kāpēc šos pamestos dzīvniekus daļāt tālāk, problēma netiek risināta! kārtējais bezatbildīgais saimnieks! vispār, kāds ir aizdomājies,ka suņu saimniekiem vajadzētu iziet speciālu ārstu komisiju, lai tā tad arī atļauj, lai spriež , cik šis ir adekvāts - suņa saimnieks, jo pretējā gadījumā suns kļūst par AUKSTO ieroci un ir bīstams.....
latvijā neviena iestāde near ko netiek galā. nevieni nevar to, vai ko citu, tā problēma arī paliek, bet kad saki..... tad atbilde- nevaram neko darīt, vai arī dari pati! lūk!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 15:49

Astes un Ūsas

Zitai un Gitai
Mēs pieņemam kritiku, bet ne agresīvā veidā izteiktu un tā, lai tā būtu konstruktīva. Iztiksim bez aizvainojumiem. Dežurēšana uz ielām un pagastos nav mūsu funkcija un tai arī nepietiek cilvēku, finansu un laika resursu. Mūsu prioritāte ir aprūpēt pamestos un bezpalīdzīgā situācijā nonākušus dzīvniekus, kā arī nodrošināt dzīvnieku mājas darbību. Un šo funkciju mēs cenšamies izpildīt. Katram ir tiesības turēt tādu mājdzīvnieku, kādu viņš uzskata par pareizu, bet tā, lai netiek pārkāpti uzturēšanas, pastaigas un labturības prasības.

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 13:04

to astes un ūsas zita

un klaiņojošais suns nav bezpalīdzībā nonācis dzīvnieks?
sakiet, kas jūs finansē?

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 15:55

ak vai!

Nabaga dzīvā radība! Viņam taču sāp tāpat kā mums. Bet mēs tik plēšamies, tā vietā, lai palīdzētu.

pirms 6 gadiem, 2014.03.14 14:32

Palīdzēsim ķepaiņiem!