Lūdz palīdzēt Apes kaķīšiem 8

Pirms divām nedēļām Alūksnes dzīvnieku mājas “Astes un Ūsas” kaķu pulciņš kļuvis par 13 minčiem kuplāks.


Apes novadā kāds vīrietis dzīvojis kopā ar kaķu pulciņu. Diemžēl vīrietis aizgājis aizsaulē un tikai tad atklājies, ka viņš mitinājies kopā ar vairāk nekā desmit kaķiem, no kuriem lielākā daļa ir vājas kondīcijas, ar dažādām saslimšanām.


Jau tagad skaidrs, ka kaķīšu barošana ar kvalitatīvu barību un to ārstēšana būs dārga. Tādēļ “Astes un Ūsas” lūdz palīdzēt savest kaķīšu veselību kārtībā, lai tie ātrāk nonāktu jaunās mājas. Ziedot var biedrības kontā LV74UNLA0050020042047 ar norādi “Apes kaķīšiem”.

Komentāri 8

žēl

Patiešām žēl, ka nabadziņus no ielas vāc pie sevis un aprūpē, kā nu spēj tikai veci un nevarīgi ļaudis, kuri negribot dabiskā ceļā spiesti atstāt mīluļus likteņa ziņā. Kas gan būtu katram biezajam paņemt pa vienam no šiem inčiem? Kaķiem labi un arī viņi savā makā diezvai justu kāru robu. Bet nav jau smalkie, sķirnīgie - parasti kaķīši. Un ko tad lepnā Apes dome? Rīko visādus sabantujus - vai tad nevar vienu 1000 ziedot šiem nabadziņiem? Nuja - bet ar šo darbiņu jau nevarēs publiski izcelties '...Bet palldies, ka vismaz iekārtoja patversmē.. Paldies visiem, kuri tur strādā!

pirms 6 gadiem, 2014.06.12 15:18

Alise

Ko ņerkst un gaudo gaudu dziesmas ,tad paņem,kuram vadzēs tas paņems. Apriebes. Pretenzijas domei izsaki deputātiem. Pēņemšanas laiki dome uz dēļā. Nevienam nav liegts biezi dz;ivot, ja nevari pati vai pats vainīgs.

pirms 6 gadiem, 2014.06.13 18:21

opis

Tu domē, ka tajā patversmē vinji vēl ir ? 14 dienas pagaajushas. Nav veiksmes stāstu ko laīt un uzzināt, kā klājas adoptētiem minkām. Neticu, ka vinjus tur tā vnk tur un gaida , kad kāds adoptēs. Vismaz nekad nav kur izlasīt, ka tos kakjīshus kāds panjem, nu varbūt kādreiz kādu, bet pārējos gan jau, ka likvidē. Tā , manuprāt, dara tikai dazās patversmēs Latvijā.

pirms 6 gadiem, 2014.06.15 19:28

ddd

kruti dzīvot.... kā var? vienkārši ,atņem pārējiem..... būs tev! :D un neviens no šiem bieziem dzīvotājiem nav sodīts! tas ir rādītājs , job!
kas attiecas uz kaķiem...... kāpēc vispār brēku celt, iemidzināt un miers mājās! pietiek pro***mu ar cilvēkiem!

pirms 6 gadiem, 2014.07.27 20:25

Piekrītu "žēl"

Nekad nesapratīšu, kāpēc cilvēki (TIE,KAS SAKĀS MĪLAM DZĪVNIEKUS) vairo, pāro u.t.t., ja ir tik daudz dvēselīšu, kas jau ir pasaulē un gaida, lai viņus kāds paglābj un dod mājas. Bet pašvaldībām tiešām svētīgāk būtu visu pieņemšanās konjakos, šampaniešos un kafijās notērēto ziedot patversmēm. Alisei laikam trāpīts vāirākos vārīgos punktos, ka tik nesievišķīgi uzsprāga!

pirms 5 gadiem, 2015.05.07 14:21

Astes un Ūsas

Nekā personīga, opi, bet , ja izplati šāda veida informāciju, vajadzētu, tā, kā noskaidrot patiesu lietas būtību. Aiziet paskatīties un parunāties ar dzīvnieku mājas darbiniekiem, nevis bīdīt te kaut kādas mistiskas teorijas un nodarboties ar dezinformāciju!

pirms 6 gadiem, 2014.06.17 09:58

zinu

es tev opi degunu izdauzītu ja trāpītos uz viena ceļa. ja nezini tad ned..... cinni. vēl šodien visi, ka viens apes kaķi dzīvojas pa patversmi. ta, ka turi muti, ja neko nezini.

pirms 6 gadiem, 2014.07.15 00:41

opim

Tā top šīs leģendas, par dažādām tēmām, ne tikai šo. Nepaslinko, aizej, pārliecinies, vai vismaz piezvani! Bet es tev teikšu no pieredzes : decembra sākumā sarunāju un patversmē nodevu 2 bezsaimnieka minčus, vēl šodien viņi tur dzīvo, astes kuldami - drīz būs pusgads. Nevajag te riebināties, bet pašiem šad tad tur aizstaigāt, tad zināsiet. Bet, droši vien, ciemkukulim naudas žēl...

pirms 5 gadiem, 2015.05.07 14:08

Palīdzēsim ķepaiņiem!