Alūksnē vīrietim uzbrūk suns 4

7.jūnijā pulksten 20:40 Alūksnē, Helēnas ielā, 1956. gadā dzimušam vīrietim uzbrucis suns, ko pavadā bez uzpurņa vedusi saimniece. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Komentāri 4

bet lai vai kā - kur tad bija saimniece, ka suns varēja iekost..?
es pats redzēju, ka ir tāda laita, ka dāmas ved pastaigās savus suņus, kuri viņas vienkārši "velk pa zemi".. jo sunim ir vairāk spēka nekā tai saimnieci.. un šajos gadījumos vajadzētu parūpēties. lai sins ir tiešām nodrošināts..

un mīļie suņu saimnieki. lai vai cik jauki un mīļi ir jūsu dzīvnieciņi pret visiem, jūs nevarat būt 100% droš, ka kādas tomēr viņš nei\uzbruks.jo var gadīties kādi apstākļi, ka jūsu suns būs nevaldāms.. tāpēc labāk to uzpurni uzlikt un būt pārliecinātam par visu..

pirms 10 gadiem, 2011.06.13 10:02

:)

man arii nepatik, ka uzraksta vienu teikumu...nu nerakstat tad vispaar...

pirms 10 gadiem, 2011.06.08 19:46

Bonds

Nu un kas no tā , ka suns bija pavadā un BEZ UZPURŅA ? Ar uzpurni uz ielas ir jāatrodas tikai likumā noteiktā kārtībā par bīstamu atzītam sunim. Tādam sunim jābūt uzpurnī, pavadā un ar sarkanu atšķirības kaklasiksnu , tas tā - likumu "zinātājiem".
Vai ir papētīts un noskaidrots - kādēļ tas suns, kas bija pie pavadas , bruka virsū šim vīrietim ? Varbūt no vīrieša puses arī bija agresīva uzvedība attiecībā pret suņa saimnieci un dzīvnieks tikai aizstāvēja savu saimnieci. Ja reiz rakstiet tādas "svarīgas " ziņas, tad papūlieties tomēr pasniegt pilnīgāku infu , jo tagad ir ziņa, kas viennozīmīgi par vainīgo uztaisa suņa saimnieci un suni, bet kā tā lieta bija patiesībā - nav skaidrs , lasītājs var tikai darbināt savu fantāziju un iztēli.

pirms 10 gadiem, 2011.06.08 14:14

Policijas ziņas