Cēsīs jaunietis meitenēm uzlej etiķa esenci 2

Sestdien, 9.oktobrī divos dienā Cēsu policijas iecirknī saņemta informācija, ka Cēsīs Loka ielā pie kādas mājas četrpadsmit gadus vecs zēns divām divpadsmit un astoņus gadus vecām meitenēm uz sejas un drēbēm uzlējis maisījumu, kura galvenā sastāvdaļa- etiķa esence.

Meitenēm sniegta medicīniskā palīdzība un pēc pirmās palīdzības sniegšanas viņas ārstējas ambulatori.

Kā pastāstīja Cēsu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšniece Inga Kovaļevska, par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231. panta 2. daļas par huligānismu, ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka jaunietis uzbrukumam iepriekš gatavojies. Šķidrumu sagatavojis pudelē, pievienojot esencei guašas krāsas un sodu. Vienas cietušās meitenes vecāki atzinuši, ka meitene jau agrāk sūdzējusies, ka mājas pagalmā viņa tiek aizskarta- fiziski un emocionāli iespaidota. Lai arī vecāki, lai novērstu tālākos pāri darījumus, ar agresīvi noskaņoto puisi runājuši, situāciju tas nav mainījis, jaunietis gājis vēl tālāk un meiteni aplējis ar minēto maisījumu.

Policija atkārtoti aicina bērnus, vecākus, skolotājus un citus pieaugušos laikus reaģēt un informēt par notikušiem vardarbības gadījumiem, lai nepieļautu situācijas, ka nodarījums paliek nesodīts un varmākas, dodot vaļu iztēlei, izvēlas arvien bīstamākus veidus, kā iespaidot un nodarīt pāri „upurim”. Tāpat policija aicina vecākus pievērst daudz lielāku uzmanību savu bērnu šķietami nevainīgajām izklaidēm, reaģēt uz katru pāridarījumu arī tad, ja Jūsu bērns ir nevis upura, bet pāridarītāja lomā. Vecāki ir pirmie, kam jāuzņemas atbildība par sava bērna uzvedību, viņi nedrīkst palikt vienaldzīgi un nekavējoties jāreaģē, ja Jūsu bērns fiziski vai emocionāli aizskar citus.

Komentāri 2

profilaksei

maisījumu viņam vajadzētu ieliet ***ā

pirms 10 gadiem, 2010.10.15 13:14

Policijas ziņas