Iebrauc kokā 70

29.jūlijā saņemta informācija no ārstniecības iestādes, ka Alūksnē, Dārza un O.Vācieša ielu krustojumā, automašīnas "BMW" vadītājs, veicot pagriezienu, iebraucis kokā. 1992. gadā dzimis autovadītājs un 1992. gadā dzimis pasažieris ar dažādiem ķermeņa sasitumiem nogādāti Alūksnes slimnīcā. Uzsākts kriminālprocess.

Komentāri 70

piekriitu

He, es arii uzskatu, ka portalam kkas jamaina vai vsmz jaliedz komentet, priekshkam tas vajadzigs aprunat vienam 2tru, ta jau visi aluxne visu visi zin labak par citiem un kad kadam aizrada, tad visi apvainojushies un durem ljauj valju!

pirms 9 gadiem, 2011.08.08 18:06

HE

uzskatu, ka šāds portāls būtu jalikvidē!!!izskatās, ka visi var rakstīt ko vien vēlās, bet jaatbild nav nevienam!?žēl, ka mums tā likumdošana tāda slāba.

pirms 9 gadiem, 2011.08.08 12:44

kimko

jam ļautiņi var redzēt kāds nu kuram intelekta līmenis tiešām darīt nav ko ejiet strādāt nevis nodarbiniet prātiņus kā kaut ko tizlāku un stulbāku uzrakstīt kādi jūs te soģi dzīve visu pati noliks pa plauktiņiem nožēlojami lasīt šos pārgudros komentārus!

pirms 9 gadiem, 2011.08.05 15:22

calis

"como" tiešām tad kad tev kaut kas gadīsies kads nelaimes gadijums tad mēs visi alūksnieši par tevi tā ņirgāsimies tā ka tu tagad par šo puisi.. kaut gan vares par jums visiem kuri nodirš šo puisi varēs skaļi vēderus turedami smieties par to kā jums dzīvē būs un ir neveicies. Jus esat tādi cirvji.. kā jusu vecāki tik stulbi ir audzinājuši bez kauna un goda..
:D:D:D........

pirms 9 gadiem, 2011.08.05 13:34

Izbeidziet !!!
Netiek aizstāvēts konkrētais puisis. Tam, kas notika, nav attaisnojuma. Galvenā problēma ir cilvēku nenormālie komentāri. Paskatieties vispār, kas notiek portālā. Kad kādam notiek kaut kāds nelaimes gadījums, uzreiz parādās n-tie gudrīši. Piemēram, toreiz, kad sieviete no Annas Gulbenē izraisīja satiksmes negadījumu, visi par viņu ņirgājās. Saprotiet taču beidzot, ka jebkuram var kaut kas atgadīties. Tāpēc jau nav jāaprej. Un, ja jums pašiem kaut kas notiks? Pat vislielākajam profiņam var samisēties. Tad gan jūs jutīsieties aizvainoti, ja portālā būs jālasa līdzīgi komentāri. Tāpēc paklusējiet!
Pie tam dīvaini ir tas, ka tik daudz komentāru ir par vienu krimunālziņu, bet, kad parādās kāds raksts par nopietnām problēmam, visi klusē. Tur pietrūkst intelekta, lai uzrakstītu savu viedokli.

pirms 9 gadiem, 2011.08.05 12:00

como

Aizstāviet vien, aizstāviet! Nekādu mācību no pavasara negadījuma šis guvis nav,un kas jums,ībļi,liek domāt,ka tagad būs prātā ņēmies?!
Par to puikiņu jūs vēl dzirdēt dabūsiet.
Tad uzmeklējiet arhīvā šo rakstu un savus dižos komentus:D

pirms 9 gadiem, 2011.08.05 11:24

šako

salīdzināt koka un cilvēka dzīvību?!! Galvu mazotnē esiet saspieduši?

pirms 9 gadiem, 2011.08.05 09:27

Nevaru vien beigt brīnīties par šiem "skaistajiem" epitetiem, kas šeit izskan. Tas ir kaut kas nenormāls! Nu lieciet taču to puiku mierā! Paskatieties - 60 komentāri par vienu ziņu! Kā var otram cilvēkam vēlēt nosisties?! Un pie tam vēl par to priecāties! Šajā gadījumā nav traģisku beigu, bet, ja tādas būtu, visticamāk, ka daudzi te gavilētu. Nepietika jau ar to, ka daži pat spēja paņirgāties par cilvēku, kuram siena presē rokas norāva. Padomājiet, kā jūs paši justos, ja par jums šādi rakstītu. Tad reakcija būtu pavisam cita. Neaizstāvu šo puisi. Domāju, ka tagad viņš brauks prātīgāk. Taču attopieties, cilvēki! Izbeidziet šos drausmīgos komentārus!

pirms 9 gadiem, 2011.08.04 22:57

como

Bet kāpēc neviens neaizstāv koka intereses??? Kokam tak ari ir tiesības uz eksistenci vietā, kur tas jau gadu desmitiem ir mierīgi audzis un attīstījies! Kamēr kāds jauns perdelis ar čurām galva tam sava iedzimta stulbuma dēļ ar savu tačku tieši virsū neuzskrien...
Ja tāds mūdzis sevi nosit pats, tad nav žēl nemaz, lai tik sitas! Dabiskā atlase.
Bet, ja dzirdu, ka atkal kāds nevainīgs cilvēks ir stulba idiota pēc dzīvību zaudējis, tad gan ir žēl! Tad rokas savelkas dūrēs un tā vien gribas ielauzt galvaskausu mammītei, kura to kropli ir dzemdējusi un izaudzinājusi, no mazotnes nemitīgi lolojot un lutinot un no visiem ***em ārā ručījot...

pirms 9 gadiem, 2011.08.04 21:47

EH

alūksne ir maza, cilvēki te ir mazi, nu vismaz morālajā ziņā noteiki, ar katru dienu ar vien vairāk saprotu, ka dzīvoju bedrē! te taču par tevi citi zina vairāk nekā tu pats par sevi!!
bļāviens, lielākie ***ēji te nemz no pamperiem nav izlīduši un to tik zin kā vien otru aplikt!!, uz mutes jau nu neviens te nav kritis, bet derētu gan,... kāda kuram vispār darīšana, gan jau saņems mācību un ne jau jūs būsiet tie sodītāji!!!

attopes cilvēk, katram taču ir savas problēmas par ko uztraukties!!!

pirms 9 gadiem, 2011.08.04 21:39

Nu izbeidziet vienreiz! Ko var riet? Kā notiek kāda nelaime, tā visi kā vārnas metas virsū. Katram kaut kas var atgadīties. Gan jau pēc šī gadījuma padomās, bet šeit apriet un klaji priecāties jau nu nevajadzēja.

pirms 9 gadiem, 2011.08.04 20:53

?

Labi kad viņš neizdomāju turpināt braukt atpakaļgaitā.... :D
Mēs gaidam jaunus satiksmes negadijums no viņa puses....

pirms 9 gadiem, 2011.08.04 19:49

OOOOOO

Šī čalīša aizstāvjiem kaut kas ar prātu nav kārtībā. Tas ir tikai laimīgs GADĪJUMS , nevis šī trakā braucēja nopelns, ka ceļā nebija kāds cilvēks vai pretējā joslā cita automašīna! Par ko man viņam just līdz, par ko apraudāt punus? Par to, ka viņš ir reāls drauds citu dzīvībām? Viņam būtu jāatvainojas mums visiem.
Ja taisnība, ko raksta par to, ka viņa māte uzņēmusies vainu par uzbraucienu citai mašīnai, tad saprotams, no kurienes zēnam tāda nesodāmības un lielmanības sajūta : stulbas mātes aklā aizstāvība. Kad pašai dos pa sņukuru (un šādi lutekļi agri vai vēlu to dara), tad vaimanās, ka sabiedrība vainīga.

pirms 9 gadiem, 2011.08.04 13:45

poga

hei, ***i! suņi rej, karavāna brauc tālāk..

pirms 9 gadiem, 2011.08.04 08:15

Paldies Dievam viens blatotājs no ceļa nost! :)
Gan jau tikai uz laiku - senči mašīnu sataisīs un brauks tālāk..

pirms 9 gadiem, 2011.08.04 07:38

HE

Tāda sajūta, ka visi visur ir bijuši klāt un visu ir redzējuši!! Gan jau ka atkal viena tante teica un no mušas uzpūtās kārtejais zilonis!!!Uz ceļa var gadīties jebkas!Tad apspriedīsim ari tos braucējus kā vecus večus un tantes, un tās dāmas, kas pie stūres sapņo!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.08.03 23:24

Kam negadās

Vai vai šodien atkal viens autiņš sasists vai turpināsim apriet arī šo, gan būs vēl -tāpēc, jau nav līdz ar zemi jānolīdzina, starpcitu sen nav neviens atpakaļgājiena sasitis cita auto. Gaidat vēl asinis arī tās būs šogad tik pacietieties, bet bojāgājušais nelasīs viņam vieglāk būs......, tik radinieku žēl man un Jums būs ko komentēt ciniski!

pirms 9 gadiem, 2011.08.03 19:24

Policijas ziņas