Ielaužas, bet neapzog

25.oktobrī nakts laikā zagļi iekļuvuši vairākās tirdzniecības vietās Vidzemē.

25.oktobrī laikā no vieniem līdz 1:20 naktī Alsviķu pagastā SIA ALTA S veikalā iedarbojusies signalizācija. Kad notikuma vietā ieradās policijas darbinieki, viņi secināja, ka veikalam izsista loga rūts. Iekļūšana veikalā nav konstatēta. Pusdivos naktī, izlaužot ieejas durvis, iekļūts veikalā SAULE Alūksnē Pils ielā. No veikala telpām nekas nav nozagts. Notikuma vietas apskate liecina, ka zagļus interesējis seifs, bet, tā kā tas bijis pieskrūvēts pie grīdas, zagļi bijuši spiesti aiziet tukšām rokām.

25. oktobrī trijos no rīta saņemta informācija, ka laikā no 2:30 līdz 3:00 Gulbenē Nākotnes ielā sabojājot ieejas metāla durvju slēdzeni iekļūts veikalā TOP un, uzlaužot kabineta durvis, nozagta metāla kaste, kurā atradās nauda – vairāk kā seši tūkstoši latu. Uzsākts kriminālprocess pēc KL 175. panta 3. daļas.

25.oktobrī laikā no pusnakts līdz četriem no rīta caur logu iekļūts arī kādā veikalā Madonas novada Bērzaunes pagasta Sauleskalnā. Ir sabojāts seifs, nauda tajā nav atradusies. Tai pat laikā Bērzaunes pagastā ir uzlauztas durvis un iekļūts arī kādai SIA piederošā aptiekā. No aptiekas nekas nav nozagts. Par visiem gadījumiem uzsākti kriminālprocesi.

Tiek pārbaudīta visu minēto ielaušanās gadījumu iespējamā saistība. Policija vērš veikalu īpašnieku uzmanību uz minētajiem zādzību faktiem un aicina būt īpaši piesardzīgiem. Neatstāt tirdzniecības vietās lielas naudas summas un pārliecināties par seifu drošību, nodrošinot tos pret vieglu pārvietošanu.

Policija aicina atsaukties visus iespējamos aculieciniekus, kas varētu sniegt informāciju par notikušajām zādzībām, aizdomīgām personām un automašīnām, kas minētajā laika posmā atradušās tuvu notikumu vietai. Anonimitāte garantēta.

Policijas ziņas