Invalīdu biedrības tiekas Gulbenē

Alūksnes un Apes novadu invalīdu biedrības 14 aktīvisti 6.septembrī devās uz kaimiņ novadu Gulbeni, kur piedalījās biedrības “Sateka” atbalstītā projekta “Nāc un dari!” aktivitātēs. Uz Gulbeni devās arī Balvu, Medņevas un Dagdas invalīdu biedrības.

Komandas piedalījās mīksto rotaļlietu gatavošanas un krustvārdu mīklu minēšanas konkursos, kā arī spēlēja skečus un prezentēja divas dziesmas. Alūksnieši izspēlēja dažādas sadzīviskas anektdotiskas epizodes, kas virknējās garu garā priekšnesumā. Braši skanēja arī pašu sacerētās apdziedāšanas vārsmas, taču vislielāko sajūsmu dalībniekos izraisīja tumšmatainā, ūsainā itāļu mačo uznāciens, kas pavadošās grupas atbalstīts pauda savu kvēlo mīlu pret senjoritu. Alūksniešu priekšnesums izraisīja aplausu vētru, stāsta Edīte Ribaka.

Katru konkursu vērtēja žūrija pēc noteiktas punktu sistēmas. Apkopojot visu konkursu rezultātus, pārliecinošu 1.vietu ieguva mājinieki gulbenieši. Nepārspēts krustvārdu mīklu konkursā bija gulbenietis Juris Greibers. 2.vietā pēc iegūtā punktu skaita palika Balvu invalīdu biedrības komanda, bet 3.vietā - alūksniešu komanda. “Esam priecīgi un apmierināti. Atmaksājās mēģinājumos tērētās, rudens darbiem atrautās, stundas. Ikkatrs invalīdu biedrību komandu dalībnieks sirdī jūtas iepriecināts par skaisti pavadīto rudens dienu un patīkamo atpūtu,” teic E.Ribaka. Alūksnieši pateicas Gulbenes novada invalīdu biedrības dvēselēm – Birutai un Pēterim Kozlovskiem. Pateicības vārdi tiek skandēti arī čaklajām saimniecēm, kas trīs reizes klāja mielasta galdu.

Policijas ziņas