Izņem lielu daudzumu cigarešu

Vakar, 21. septembrī Vidzemes reģionā reģistrēta informācija par trīs gadījumiem, kad sankcionētas kratīšanas laikā iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros vai veicot saņemtās informācija pārbaudi izņemts liels daudzums cigarešu, kas marķētas ar KF akcīzes nodokļu markām un nelikumīgi uzglabāts alkohols.

Pārbaudot saņemto informāciju vakar divos dienā Alūksnes novadā uz ceļa Alūksne – Veclaicene 4.km Gulbenes iecirkņa darbinieki aizturējuši divus 1991. un 1973. gadā dzimušus Pededzes pagasta iedzīvotājus, kas divās automašīnās BMW un AUDI pārvadāja cigaretes, kas bija marķētas ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļu markām. Ir izņemti 80 600 cigarešu LIFA, kas tika pārvadātas abās automašīnās. Uzsākts kriminālprocess.

21.09. 12:00 sankcionētas kratīšanas laikā iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros Cēsīs Vītolu ielā 1950. gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā atrastas un izņemtas 240 cigaretes bez LR akcīzes nodokļu markām un 5 l tilpuma kanna nelikumīgi uzglabāta alkohola.
20. septembrī, pārbaudot saņemto informāciju iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros Valkas iecirkņa policijas darbinieki sankcionētas kratīšanas laikā kādas sievietes dzīvesvietā Vijciema pagastā atrada un izņēma 4840 cigarešu ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļu markām.

Pārbaudot sievietes personīgās mantas sievietes darba vietā, viņai piederošajā somiņā tika atrastas un izņemtas vēl 160 cigaretes, kas marķētas ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām.
    
Visos gadījumos turpinās izmeklēšana kriminālprocesos, kas uzsākti pēc krimināllikuma 221. panta 1.daļas. „Alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīga uzglabāšana, pārvietošana un realizācija”.

Policijas ziņas