Meitenei iekož suns 50

9.februārī 18:30 saņemta informācija no ārstniecības iestādes, ka 15:40 Alsviķu pagastā astoņu gadus vecai meitenītei iekodis suns.

Komentāri 50

rrrr

Visi slikti strādā, izņemot pašus kviecējus!!!

pirms 8 gadiem, 2013.02.15 10:51

..

oga, savu jautājumu par Maka kaķiem tu rakstīji zem cita raksta. Paskaties uzmanīgāk, kur un ko tu raksti....

pirms 8 gadiem, 2013.02.14 10:04

Jānis

Protams, ka vainīgi saimnieki. Bet - pašvaldības funkcija ir to labot. Tas ir noteikts normatīvajos aktos.
Katram mums ir kāds grēks bijis dzīvē, kāda kļūda...

pirms 8 gadiem, 2013.02.14 00:24

Jānim

Jāni, Jāni, vai nu tā ir, ka visur vaina pašvaldībā.... Vainīgi ir dzīvnieku saimnieki..... Cik atminos, tad pats savu kaķēnu aizvedi un palaidi mežā, kad Tavi bērni bija mazi, esot kodis rokās....

pirms 8 gadiem, 2013.02.13 23:39

nekad neviens suns man pilsētā nav uzbrucis un skrienu es vakaros regulāri gadiem. To, ka ir palaisti, tumsai iestājoties, suni savā vaļā pastaigāties, piekrītu un neattaisnoju tādu rīcību. Bet esmu novērojis, ka bērni suni apmēta ar akmeņiem, āboliem, sniegu vai arī ieraugot, sāk bailīgi kliegt vai raudāt. Varbūt vajadzētu izskaidrot vecākiem saviem bērniem kā šāda rīcība var iespaidot suņa atbildes reakciju.

pirms 8 gadiem, 2013.02.13 23:25

Tātad

Kāds nav savu suni novaktējis ;suns nav reģistrēts- saimnieku nevar pierādīt ; rīkojumu ķert neviens nedos ; suņus neviens neķers ! Aleluja !
Sargiet bērnus un savas pakaļas !

pirms 8 gadiem, 2013.02.13 23:19

Jānis

to kūka

Pašvaldībai līdzekļu atliku likām, par ko liecina bezsaimnieciskums un šķērdēšanās būvniecības objektos. Abos tranzītielu projektos, ja realizēs tā, ka iepirkumā ielikts, kopā būs izniekota summa kas rakstāma ar 5 nullēm. Pagastiem atmet santīmus, ceļus pie viensētām netīra, bet projektu objekti ar zeltītām maliņām.....

pirms 8 gadiem, 2013.02.13 22:24

Kūka

Spociņ - Tev tiešām ir kaut kas ieciklējies un Tu vispār nesaproti ko citi raksta?? Pašvaldība nemaksā tādēļ, ka nav līdzekļu par ko maksāt, nevis tāpēc, ka nav kas ķer! Tev kā cilvēkam, kam pieder pašam savs bizness Alūksnē taču vajadzēt būt mazliet apķērīgākam!

pirms 8 gadiem, 2013.02.13 21:42

Jānis

spociņam

Skaidroju pēdējo reizi - biedrība DRĪKST ĶERT TIKAI PĒC TAM, KAD IR SAŅEMTS RĪKOJUMS NO PAŠVALDĪBAS.

pirms 8 gadiem, 2013.02.13 18:58

TO spociņam
Tu ar galvu tiešām nedraudzējies. Cik gan sekls cilvēks var būt savā attīstībā.

pirms 8 gadiem, 2013.02.13 16:55

oga

Nez kāpēc tika izmests mans koments ar jautājumu - kur palika Maka kaķi ? varbūt administratoram škiet, ka ta ir viņa privāta lapa ? Tur nebija neviena rupja varda. Būs jāpjautajas Dienas vadībai, kas uztor šo lapu - cik konkrētais koments bija kaitīgs. Te vesela gūzma min uzvārdus un cilvēkus nomelno, bet to nedzēš. Ja dara darbu pēc subjjektīviem spriedumiem, tad vajag aizvakties no šī darba.

pirms 8 gadiem, 2013.02.13 16:54

Bonds

Vēl piebildīšu - ja visi pildīs savus pienākumus - suņu saimniekus ieskaitot, tad nebūs jālasa šādi raksti !

pirms 8 gadiem, 2013.02.13 16:04

Bonds

Nu , spociņ, tu tā mani sasmīdināji, .... Man jau n-tos gadus IR suns/ņi , bez tam - mans darbiņš ikdienā jeb hobijs ir tieši saistīts ar suņiem , ja kas ! Tā ka man jau nu nepūderē smadzenes, ka suni nevar novaktēt, lai neklaiņo. Visās nebūšanās , kad dzīvnieki klaiņo, kādu savaino vai nodara skādi, IR UN BŪS vainīgs CILVĒKS , šajā gadījumā - saimnieks ! Suņi , kas klaiņo , sakož nekrīt no debesīm - tie ir tie paši mūsu līdzcilvēku jeb precīzāk - kaimiņu, draugu , citreiz pat radu suņi. Ja šitie pareizie uz biedrību bļāvēji kaut reiz pakustinās savas mēles un aizrādīs saviem radiem, draugiem, kaimiņiem par noteikumu pārkāpšanu, tad arī pamazām tā lieta kustēs uz priekšu !
Bet par to - ir suns reģistrēts vai nav - ir jārūpējas un jāpārbauda atbildīgām iestādēm, bet tā iznāk , ka šajā jomā gan viss stāv uz vietas - suņus nereģistrē, nepotē utt., bet par šiem pārkāpumiem - neviens jau sodīts netiek !

pirms 8 gadiem, 2013.02.13 15:49

spocins

TO-///.....šīs 3 strīpas liecina par tavu analfābētismu. Izskatās , ka divi varoņi-aizstāvji Bonds un ///. Es nesaprotu kāpēc ir šāds apburtais loks biedrība neķer, jo pašvaldība nemaksā, bet viņi nemaksā tāpēc ka tie otrie neķer. Tad kad Bondam būs suns, tad viņš sapratīs kā tas ir. Jā ir saimnieka vaina ka nepieskatīja, nenoturēja, nepiesēja un citi sīkumi. Bet vcai tāpēc pašvaldībai ar saviem resursiem nav jādara kaut kas profilakses pēc? Jāsēž un jāgaida kas notiks. Ceru ka smadzenēs ir vairāk par rieviu lai saprastu, ka tāpat nekas nenotiek. Savādāk komitejā komitejas galā biedrības un nodibinājumi, bet kāda ir reālā atdeve tam visam. Speciālistui visos jautājumos. Vienīgi Jānis uzraksta ko sakarīgu, bet risinājums kāds tam visam? Sakosts kārtējais bērns. Un bērnu un citu sakodīs, kamēr pieleks, ka katram jādara savs darbs. Un ja tas saimnieks to suni palaidis brīvsolī, tad ķer ciet to suni. Nav ko gaidīt pašvaldību, vai otrādi. Tā gaida viens uz otru, bet kārtējais suns gaida kārtējo bērnu. Vai tik grūti ir ieviest kārtību?

pirms 8 gadiem, 2013.02.13 15:36

Jānis

Spociņam

Biedrību vainot nevar. Viņi ir gatavi ķert, bet nedrīkst bez pašvaldības pieprasījuma. Pašvaldība nedod rīkojumu, jo negrib maksāt. Vaina ir pašvaldībā...

pirms 8 gadiem, 2013.02.13 14:37

///

....tups un vēl tupāks spoka komentārs. Reāli tracina šāds idiotisms.....tas pats sakāms par to ākstu ar ???? zīmēm. Kā mūsu sabiedrība ir izaudzinājusi tādus apdauzītos....

pirms 8 gadiem, 2013.02.13 13:49

Bonds

....." Kurš tad šinī momentā ir pieļāvis, ka suns sakoda meiteni, un kuram būtu jānes atbildība, jāsamaksā meitenei morālais un materiālais kaitējums? Biedrībai vai pašvaldībai? "....

Ja esi tik ļoti nesaprotošs, tad paskaidroju un atbildu uz tavi jautājumu - ATBILDĪGS UN VAINĪGS ŠAJĀ SITUĀCIJĀ IR SUŅA SAIMNIEKS , KURS IR PILNĪBĀ IGNORĒJIS JAU SPĒKĀ ESOŠOS SUŅU TURĒŠANAS NOTEIKUMUS !!!! Kas tur tik nesaprotams ? Ne jau biedrība vai pašvaldība ir vainīga , ka konkrētā suņa saimnieks ir uzlicis mīksto likumiem ! Tagad vienīgi vajadzētu sekot atbildes rīcībai no atbildīgajām iestādēm un saimniekam būtu jāsaņem sods pēc pilnas programmas !

pirms 8 gadiem, 2013.02.13 12:06

Policijas ziņas