Netālu no Bērzkroga notikusi četru kravas automašīnu sadursme 2

Šodien ap 12:15 uz autoceļa Cēsis- Vecpiebalga- Madona 17. kilometrā netālu no Bērzkroga noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistītas četras kravas automašīnas.

Kā informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšniece Inga Kovaļevska, satiksme nav bloķēta, notikuma vietā strādā un satiksmes plūsmu regulē policijas darbinieki.

Pēc sākotnējās informācijas, pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ sadūrušās divas MAZ markas automašīnas, kas braukušas vienā virzienā. Pēc sadursmes vienai no automašīnām MAZ blakus pretējā ceļa malā apstājusies a/m SCANIA- baļķvedējs, kuras vadītājs, lai neietriektos ceļa malā stāvošajā automašīnā, veicis apdzīšanas manevru. Starp abām automašīnām pēc mirkļa ietriekusies pretī braucošā automašīna SCANIA, kas braukusi virzienā no Madonas un kuras vadītājs, lai arī redzējis satiksmes negadījumu, pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ nav varējis nobremzēt un apstādināt smago kravas automašīnu, kurā pārvadāti celtniecības materiāli.

Cilvēki negadījumā nav cietuši, notikuma vietā vēl strādā policijas ekipāžas, kas noskaidro precīzus negadījuma apstākļus.

Komentāri 2

...

Klau, ja kkam butu nesen iegutas tiesibas, tad cietusi tocna budu!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 12:51

Policijas ziņas