Piedalīsies šovā “Dziedošās ģimenes” 10

Krūmiņu ģimene no Alūksnes šogad izlēmusi piedalīties LNT šovā “Dziedošās ģimenes”. Pirmā atlase jau bijusi un tagad 22.augustā būs jāsacenšas, lai iekļūtu finālā.

Mūzikai Krūmiņu ģimenē vienmēr bijusi būtiska nozīme. “Mūzika mūsu ģimenei ir viss – darbs, atpūta, hobijs, naudas pelnīšana un tērēšana. Mācām bērnus skolās, daloties savās zināšanās,” saka tētis Zigmārs. Mamma Inese strādā Bejas pamatskolā par mūzikas skolotāju. Tētis Zigmārs ir pedagogs Alūksnes mūzikas skolā, strādā arī Jaunalūksnes pagasta pirmsskolas izglītības iestādē “Pūcīte” par muzikālo audzinātāju un brīvajā laikā labprāt uzspēlē dažādās ballēs. Vecākais dēls Edgars Rīgas Kultūras koledžā apgūst mūzikas menedžmentu, savulaik absolvējis Alūksnes mūzikas skolu. Edgars jau piecu gadu vecumā piedalījās mazo vokālistu konkursā “Cālis”, bet pašlaik aktīvi koncertē Latvijā kopā ar grupu “Eolika”. Savukārt jaunākais dēls Sandis šoruden uzsāks mācības 2.klasē, bet Alūksnes mūzikas skolā jau mācās spēlēt klavieres un vijoli.

Iniciators – dēls Edgars

Jautāti, kā radās doma piedalīties šovā, Inese un Zigmārs vienbalsīgi uzsver, ka “vaininieks” tam ir Edgars. “Viņš to gribēja jau pagājušajā gadā, bet tika iekļauts otrā šovā - “Koru karos” Valmieras dzeltenā kora sastāvā. Divus tik lielus pasākumus paralēli viņš nevarētu īstenot. Uzzinājis, ka arī šogad būs “Dziedošās ģimenes”, viņš pierunāja mūs piedalīties,” stāsta I.Krūmiņa. Viņa neslēpj, ka sākotnēji par dēla ieceri nebija sajūsmā, bet nu jau visa ģimene aktīvi domā, kādu pirmo priekšnesumu sagatavot. “Jūlija beigās bijām Cēsīs, kur notika šova dalībnieku atlase, un iekļuvām starp 24 ģimenēm, kurām tagad būs jāsacenšas. Divās augusta svētdienās – 22. un 29.augustā - LNT sāksies šovs. Katrā no dienām muzicēs 12 ģimenes, no kurām pēc skatītāju balsojuma paliks tikai puse. Kad abi pusfināli būs beigušies, sāksies īstais šovs, kur kopumā būs 12 ģimenes. Būsim starp pirmajiem, jo televīzijā mūs varēs redzēt jau 22.augustā,” viņi stāsta.

Krūmiņu ģimene cer, ka pārvarēs arī pusfinālu. Viņi vērtē, ka pusfinālā varēja būt citādāka balsošanas sistēma. “Tagad tos, kas paliks, galvenokārt noteiks skatītāju balsojums. Tā būs pirmā uzstāšanās reize, tādēļ, loģiski, galvenokārt balsos tikai savējie,” secina I.Krūmiņa. 22.augustā Krūmiņu ģimene izpildīs novadnieka, mūziķa Gunāra Plukša dziesmu “Tu esi kā puķe”, kurai vārdu autore ir arī novadniece, dzejniece Vēsma Kokle – Līviņa. “Mēs vēlamies pārstāvēt savu novadu caur mūsu novadniekiem – paldies viņiem par tik jaukas dziesmas radīšanu! Katrs cenšas ieturēt savu stilu – mums sirdij tuvāka ir šāda mūzika. Arī Sandi iespēju robežās iesaistīsim priekšnesumā – lai arī viņš ir vismazākais, arī viņam būs savi mazie uzdevumi,” saka Inese.
Krūmiņu ģimene aicina visus skatīties, vērtēt un balsot. Ja viņi iekļūs finālā, tad kā nākamais priekšnesums būs jāgatavo dziesma – ģimenes hīts. “Kas būs mūsu ģimenes “rozīnīte”? Izmantosim maksimāli daudz mūzikas instrumentus, bet ne 22.augusta priekšnesumā. Kūleņus nevelsim,” viņi smaidot saka un saka lielu paldies saviem kaimiņiem Vēsmai un Vilim par mājdzīvnieku pieskatīšanu prombūtnes laikā.

Komentāri 10

darbība

Lai iet!Lai izdodās!Ir mesti kauliņi!!!

pirms 11 gadiem, 2010.08.21 23:51

ogotājs

Vēlu veiksmi!
Visticamāk, ka nākamgad šajā šovā piedalīsies Bērziņu ģimene no Alūksnes.

pirms 11 gadiem, 2010.08.16 00:10

:)

Esiet imūni pret vietējiem skauģiem un nelabvēļiem, gan jau ka tādu netrūks, atceroties attieksmi pret dziedošajiem Eglīšiem! Lai veicas! :)

pirms 11 gadiem, 2010.08.15 19:50

zaza

Bus viss labi. Tiksiet talu, tikai speku un izturibu

pirms 11 gadiem, 2010.08.15 13:12

Policijas ziņas