Policija atgādina: informējiet par nelikumīgām darbībām ar akcīzes precēm! 3

18.oktobrī Valkas pagastā autoceļa Valka - Smiltene 4.kilometrā apturēta automašīna “Jeep Grand Cherokee”. Konstatēts, ka tajā tiek nelikumīgi pārvadātas 6525 paciņas (130 500) cigarešu, kas nav marķētas ar Latvijas Republikas akcīzes nodokļu markām. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, nelikumīgi pārvadātās cigaretes izņemtas. Pārbaudāmās personas - divi 1977.gadā dzimuši Rēzeknes un Rēzeknes novada iedzīvotāji.

Septembrī un oktobrī Vidzemes reģiona teritorijā reģistrēta informācija par 18 gadījumiem, kad konstatētas nelikumīgas darbības ar akcīzes precēm, konkrēti - cigaretēm. Dažādās adresēs izņemti vairāk nekā 250 tūkstoši nelikumīgi uzglabātu cigarešu. Apskates laikā izņemto cigarešu skaits ir robežās no 31 (nepilnas divas paciņas cigarešu) līdz 130 tūkstošiem.

Par konstatētajiem gadījumiem (atkarībā no izņemto cigarešu daudzuma) ir uzsākti kriminālprocesi, administratīvās lietvedības vai noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Policija atgādina, ka informāciju par nelegālajām darbībām ar akcizētajām precēm un par jūsu pilsētā, ciematā vai tuvākajā un tālākajā apkārtnē praktizējošiem "aktīvistiem", kas ne tikai tirgo, bet nodarbojas ar akcizēto preču pārvadāšanu, varat sūtīt uz policijas izveidoto e-pasta adresi prettoc[email protected].

Atsaucoties uz iedzīvotāju aktivitāti, sniedzot informāciju, un izteiktajiem priekšlikumiem sadarbības uzlabošanai, izveidota e- pasta adrese [email protected]

Lai informētu policiju par nelikumīgām darbībām ar akcīzes precēm, varat arī zvanīt (darba laikā) pa tālruni 64781819. Policija anonimitāti garantē.

Komentāri 3

@@@

jāsāk ar pašiem likuma sargiem, gan paši trgo, gan tockās pērk...

pirms 9 gadiem, 2011.10.23 19:26

...

kura alūknses policija,?ko var brīdināt ja tur pat arī tas notiek.uzvārdus vajag būs,ja esiet gatavi iesēdināt.bet kā paši sevi var iesēdināt nesaprotu.

pirms 9 gadiem, 2011.10.22 23:23

nja

nu ko:D labi būtu ka izslēgtu no ''biznesa'' visus tos tirgoņus kas saka ka pārdod 95, bet reāli sū...u tirgo...., visi ''godīgie'' kontrobandisti lai dzīvo :)

pirms 9 gadiem, 2011.10.22 19:55

Policijas ziņas