Policija brīdina par iespējamiem krāpnieciskiem gadījumiem

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirknī ar iesniegumiem griezušās divas sievietes. Viņas informējušas policiju par naudas- vairāku simtu latu- zādzību gadījumiem, kas reģistrēti dažādās adresēs Gulbenē 30. martā un 13.aprīlī.

Sievietes iesniegumos informē, ka viņu dzīvesvietās ienākusi kāda apmēram 30- 40 gadus veca sieviete, kas uzsākusi sarunu un stādījusies priekšā kā kādas finansu iestādes pārstāve. Sieviete stāstījusi, ka gaidāma naudas maiņa un viņas pienākumos ietilpst apmeklēt gados vecus ļaudis, lai pierakstītu naudas zīmju numurus.
Par upuriem viņa izvēlējusies gados vecus cilvēkus ( viena no cietušajām dzimusi 1930. gadā, otra 1923. gadā), kas dzīvo vieni un privātmājās. Par to, ka notikusi zādzība, kundzes attapušās vien tad, kad krāpniece bija aizgājusi.
Sievietes pazīmes- apmēram 30- 40 gadus veca, tumsnēja, mati tumši, galvā cepure, nēsā brilles, brīvi runā latviski un krieviski.

Policijai ir pamats uzskatīt, ka šīs divas kundzes nav vienīgās, kas cietušas no minētās sievietes krāpnieciskām darbībām. Aicinām cilvēkus uzmanīties un nekādā ziņā neuzsākt sarunu ar svešiem cilvēkiem par naudu vai citām vērtīgām lietām, kas atrodas jūsu īpašumā. Noteikti nelaist svešas personas savā dzīvesvietā un gadījumā, ja arī Jūs esat nonākuši līdzīgā situācijā vai Jūs ir uzrunājusi persona, kas atbilst minētajam aprakstam, vai varat sniegt informāciju, kas palīdzētu identificēt krāpnieciskās darbības veikušo personu, nekavējoties informēt policiju.

Zvanīt:
64401103; 64401100; 112
vai vērsties personīgi tuvākajā policijas iecirknī

Policijas ziņas