Soda kvadracikla zagli

Policija jau informēja, ka naktī no 25. uz 26.aprīli Apes novada Virešu pagastā uzlaužot durvis iekļūts saimniecības ēkā un nozagts kvadracikls "Honda".

Cietušajam - 1968. gadā dzimušam Stopiņu pagasta iedzīvotājam radīti zaudējumi 4491 latu apmērā. Alūksnes policijā par notikušo zādzību uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 175. panta 3. daļas „par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā”. Par šo noziedzīgo nodarījumu paredzēts sods- brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.
    
Izmeklēšanas laikā tika noskaidrota un aizturēta aizdomās turamā persona- 1989. gadā dzimis Virešu pagasta iedzīvotājs, kas jau iepriekš par dažādiem noziedzīgiem nodarījumiem bijis policijas redzeslokā. Veicot izmeklēšanas darbības Alūksnes iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Valkas kolēģiem 25. maijā Smiltenē privātmāju rajonā atrada un izņēma meklēšanā esošo kvadraciklu, kas atdots īpašniekam. Izmeklēšanā noskaidrots, ka vīrietis kvadraciklu zadzis realizācijai ar mērķi iegūt iztikas līdzekļus.

Sestdien 1989. gadā dzimušajam vīrietim, kas tiek turēts aizdomās par kvadracikla zādzību, Alūksnes rajona tiesā gaidāma tiesa, kurā viņš apsūdzēts pēc KL 175. panta 3. punkta par iepriekš izdarītu zādzību. 

Policijas ziņas