Staicelē gandrīz nosalst 7 gadus vecs zēns 1

4. februārī četros pēcpusdienā saņemta informācija, ka 14:30 Staicelē Sporta ielā netālu no Salacas upes atrasts septiņus gadus vecs zēns, Staiceles iedzīvotājs. Puisēns ar diagnozi vispārējā ķermeņa atdzišana nogādāts ārstniecības iestādē.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, zēns kopā ar draugu nogājis pie upes un nolēmuši, ka jāpārliecinās par ledus kārtas biezumu. Puisēns uzkāpis uz ledus un ielūzis. Pēc zēna vārdiem, viņam izdevies pieķerties pie ledus malas un saviem spēkiem izkļūt krastā. Diemžēl nav pieticis spēka, lai tiktu līdz mājām- no pārguruma un nosalis viņš pakritis sniegā, kur nogulējis ilgāku laiku, kamēr sniegā guļošo ķermenīti pamanījusi kāda sieviete, kas izsaukusi Neatliekamo medicīnisko palīdzību. Zēns samaņu atguvis tikai neatliekamās medicīniskās palīdzības mašīnā.

Zēna draugs no notikuma vietas aizbēdzis un, acīmredzot, būdams šoka stāvoklī par notikušo, pieaugušos par nelaimi nav informējis. Policija vēl un vēlreiz atgādina vecākiem par nepieciešamību pārrunāt ar saviem bērniem bīstamību, kādai sevi pakļauj bērni, kas bieži vien neapzinās savas rīcības sekas un kategoriski aizliegt tuvoties aizsalušajām upēm. Tāpat atgādiniet bērniem- gadījumā, ja viņi ir liecinieki notikušai nelaimei, NEKAVĒJOTIES jāmeklē palīdzība un par notikušo jāinformē pieaugušie!

Komentāri 1

Policijas ziņas