Svinēsim svētkus saprātīgi! 1

Tuvojas brīvdienas, kas iedzīvotājiem šogad paredz atpūtas iespējas četru dienu garumā. Policija informē, ka svētkos strādāsim pastiprinātā režīmā, tiks nodrošināti papildus norīkojumi un pastiprināti tiks pievērsta uzmanība sabiedriskās kārtības nodrošināšanai.

Mērķis ir nepieļaut transporta līdzekļu (atgādinām - arī velosipēdu un mopēdu!!!) vadīšanu alkoholisko, narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē.

Policija aicina iedzīvotājus nepalikt vienaldzīgiem pret apkārt notiekošo. Noteikti informēt policiju, ja esat liecinieks tam, ka pie auto stūres sēžas cilvēks, kas, iespējams, ir alkohola reibumā. Tāpat nekādā gadījumā nesēsties automašīnā, ja jums ir aizdomas, ka vadītājs ir lietojis apreibinošas vielas.

Aicinājums iedzīvotājiem nesabojāt svētkus sev un sev mīļajiem un neaizrauties ar pārmērīgu alkohola lietošanu. Prakse diemžēl liecina, ka tieši alkohols bieži vien ir noteicošais (un vainu pastiprinošais) faktors, kura ietekmē tiek izdarīti noziedzīgi nodarījumi un tiek minēts kā biežākais cēlonis ģimenes konfliktiem.

Ja esat nolēmuši svētkus svinēt ārpus mājas, pirms izbraukšanas noteikti pārliecinieties, vai esat izdarījuši visu iespējamo sava īpašuma aizsardzībai, sākot jau ar to, ka cieši aizverat logus un pārliecinieties, vai ir aizslēgtas ne tikai mājas vai dzīvokļa ārdurvis, bet arī šķūnīši un pagrabi. Pirms izbraukšanas neatstājiet pagalmos vērtīgas mantas un aizveriet sētas vārtiņus. Vienojieties ar kaimiņiem vai draugiem, ka viņi uzraudzīs īpašumu jūsu prombūtnē.

Komentāri 1

bruiser

POLICIJA BRĪDINA!!!
ļaujiet arī mums atpūsties!
paši rūpējieties par savu drošibu un savu īpašumu

pirms 9 gadiem, 2011.04.22 15:00

Policijas ziņas