Vairākkārt zog "Maximā"

Vakar informējām, ka 23. decembrī Alūksnē, veikalā “Maxima” Latgales ielā 1957. gadā dzimusi sieviete nozagusi divus iepakojumus ar mazsālītu lasi 5,98 latu vērtībā. Uzsākts kriminālprocess. Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka sieviete veikalā „viesojusies” ne vienu reizi vien un bieži vien prom devusies ar vairākām delikatesēm somā, par kurām „ piemirsusi” norēķināties.

Noskaidrots, ka 17. decembrī 12:06 kundzīte veikalā nozagusi vīnu “Cabernet Sauvignon”, bet 19. decembrī 11:10 viņa veikalā nozagusi mazsālītu lasi, foreli speciālā sālījumā, putoto jogurtu un eļļu. 20. decembrī 12:03 sieviete veikalā atkārtoti „ izvēlējusies” savu iecienīto vīnu “Cabernet Sauvignon”.

Kā jau ziņots iepriekš, kundzes uzvaras gājiens pa veikala “Maxima” telpām likumsakarīgi beidzies tieši pirms Ziemassvētkiem – 23. decembrī, kad viņa tika aizturēta ar diviem mazsālīta laša iepakojumiem. Par visiem minētajiem gadījumiem uzsākts kriminālprocess un tagad „kārumniecei” par izdarīto nāksies atbildēt. Būtu lieliski, ja svētku laiku viņa izmantotu, pārlasot visu grāmatu grāmatu, kurā rūpīgs lasītājs cita starpā atradīs bausli „Tev nebūs zagt!”

Policijas ziņas