Vidzemē notiek divi ceļu satiksmes negadījumi, traumas gūst sešas personas 3

13.martā pulksten 8:20 autoceļa Ērgļi - Rīga 3.kilometrā notikusi automašīnu OPEL ZAFIRA un SCANIA R500 sadursme.

Pēc sākotnējās informācijas sadursme notikusi, kad automašīnas OPEL vadītāja, 1974. gadā dzimusi sieviete, ceļa līkumā nav tikusi galā ar automašīnas vadību, tā saslīdējusi un iebraukusi pretējā braukšanas joslā, kur frontālā sadursmē ietriekusies pretī braucošā automašīnā SCANIA.

Negadījumā cietuši vairāki pasažieri, kas atradušies automašīnā OPEL - 1995. gadā dzimusi jauniete, deviņus gadus vecs zēns un 1997. gadā dzimusi jauniete (visi Ogres novada Mazozolu pagasta iedzīvotāji). Cietušajiem konstatēti vairāki sasitumi. Ārstniecības iestādē Rīgā ar vairākām smagām traumām nogādāta 1992. gadā dzimusi automašīnas OPEL pasažiere, Taurupes iedzīvotāja. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

13.martā pulksten 17.00 posmā Salacgrīva - Vecsalaca 2.kilometrā automašīnas TOYOTA YARIS vadītājs, 1988. gadā dzimis vīrietis, nav izvēlējies laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu. Viņa vadītā automašīna saslīdējusi un iebraukusi pretējā braukšanas joslā, kur sadūrusies ar pretī braucošo automašīnu AUDI A4 (vadītājs 1992. gadā dzimis jaunietis). Negadījumā traumas guvuši automašīnas TOYOTA YARIS vadītājs un pasažiere, 1990. gadā dzimusi Mūrmuižas iedzīvotāja. Abi cietušie ar vairākām smagām traumām nogādāti ārstniecības iestādē Lai atbrīvotu vadītāju un pasažieri no sadragātās automašīnas, bija nepieciešama glābēju palīdzība. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Policija atkārtoti vēršas pie iedzīvotājiem ar aicinājumu nepārvērtēt savas autovadīšanas prasmes un izvēlēties ceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu. Pirms palielināt braukšanas ātrumu, vienmēr atcerieties jūs gaida mājās!

Komentāri 3

ceļu stāvoklis mūsu valstī ir vienkārši dramatisks pat ejot ar kājām var paklupt bedrē jo bedres ir no vietas.
laikam jau ir kā teicienā:
LABS CEĻŠ ZEMĒ NEMĒTĀJAS

pirms 7 gadiem, 2013.03.15 12:32

....1995. gadā dzimusi jauniete, deviņus gadus vecs zēns un 1997. gadā dzimusi jauniete (visi Ogres novada Mazozolu pagasta iedzīvotāji). .....

9 gadus vecā zēna dzimšanas gads, laikam, ir noslēpums! Ja raksta gada skaitli, tad raksta visiem vai ne vienam un liek vecumu klāt!

pirms 7 gadiem, 2013.03.14 13:46

v

Nez kuram ir javerte cela stavoklis? Man vai atbildigajiem dienestiem? Ja es nesamaksasu ta saucamo cela nodokli es nevaresu braukt ar autinu, jo nelaidis cauri tehnisko. Ja celu neuztures pienaciga kartiba, tad nenotiks pilnigi nekas, neviens nenesis atbiuldibu.

pirms 7 gadiem, 2013.03.14 11:46

Policijas ziņas