Vidzemes reģiona policijas pārvaldē reģistrētie notikumi (8.janvāris) 4

Valmieras iecirkņa teritorijā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem laikā no
30.12 – 7.01. sastādīti 92 protokoli
Avārijas – 7
Cietušie 3
Alkohols 3
gājēji 20 – gan atstarotāji, gan ielas šķērsošana pie aizliedzošā luksofora signāla.

Satiksmes negadījumi:
07.01. 08:10 Jaunpiebalgas novadā uz a/c Runa – Drusti – Jaunpiebalga 1959. gadā dzimusi sieviete, vadot a/m AUDI 80 iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar a/m VW PASSAT. Cietušo nav.
07.01. 11:55 Stalbes pagastā uz a/c Inčukalns – Valmiera 42.km 1988. gadā dzimusi sieviete, vadot a/m VW LUPO, nav tikusi galā ar a/m vadību, a/m nobrauca no ceļa braucamās daļas un grāvī apgāzās.

07.01. 21:30 Salacgrīvas novada Liepupes pagastā uz a/c Rīga – Ainaži – Igaunijas robeža 49.km 1982. gadā dzimusi sieviete, vadot a/m VW GOLF, uzbrauca piekabes ratam, kas pēkšņi atskrūvējās no pa priekšu braucošā traktora piekabes. Dažas minūtes vēlāk tam pašam ratam uzbraucis arī 1968. gadā dzimis autobusa SETRA vadītājs.

07.01. 19:00 Limbažos Ozolaines ielā notikusi automašīnu VW un AUDI sadursme. Bojātas a/m

07.01. 13:35 Cēsu novada Drabešu pagastā uz dzelzceļa sliedēm Valka – Rīga 71. km notikusi vilciena piespiedu apstāšanās. Laimīgas sagadīšanās dēļ mašīnists laicīgi pamanījis, ka pa sliedēm kāds soļo. Uz trauksmes signāliem cilvēks nav reaģējis un tikai brīdī, kad vilciens jau bijis cieši blakus, vīrietis beidzot pamanījis, kas notiek. Vilciens vīrieti nedaudz aizskāris, bet miesas bijājumus viņš nav guvis. Noskaidrots, ka vientuļais gājējs bijis 1942. gadā dzimis Līgatnes pagasta iedzīvotājs un sliežu ceļu viņš bija izvēlējies, lai nokļūtu savā dzīvesvietā. Kad policija saņēma informāciju no mašīnista par vientuļo gājēju, inspektoram viņu nācās meklēt, pārvarot tālus sniegotu mežu un pļavu masīvus. Izrādījies, ka vīrietis, lai „būtu naskāka soļošana”, pa ceļam lietojis arī alkoholu un bijis alkohola reibumā. Par notikušo gājējam tiks sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc APK 109. panta 5. daļas „Par iešanu pa sliežu ceļiem ārpus norādītajām vietām”. Sods par šo pārkāpumu gan ir „maigs” – brīdinājums vai naudas sods līdz 5 latiem.

Policija meklē!
06.01. no rīta Valmierā uz skolu no SOS ciemata izgājusi 1994. gadā dzimusī Alla Smirnova. Kopš tā laika meitene nav devusi ziņas par savu atrašanās vietu un policija lūdz atsaukties visus, kas var sniegt kādu informāciju par meitenes atrašanās vietu.
Pazīmes:    ģērbusies   zilas krāsas džinsos; zaļas krāsas virsjakā ar plankumiem un pieliekamu, pūkainu apkakli; kājās melni sporta apavi. Mati gaiši garumā līdz pleciem.

07.01. 23:07 policija saņēmusi izsaukumu uz Ļaudonas pagastu. Tur Aiviekstes ielā degušas kāda dzīvokļa ārdurvis. Notiek lietas apstākļu pārbaude. Dzīvokļa saimniecei, 1977. gadā dzimušai sievietei, ir aizdomas, ka durvis aizdedzinājuši kaimiņi, ar kuriem iepriekš izcēlies konflikts.

07.01. 14:24 policijā saņemta informācija, ka Kalsnavas pagastā Pārupes ielā no pagasta mājas tualetes pazuduši tualetes papīra ruļļi. Materiālais zaudējums – 2 lati.

07.01. no rīta konstatēts, ka Valmierā K. Baumaņa ielas mājas pagalmā saskrāpēta a/m MAZDA 6

07.01. 21:30 Alūksnē Latgales ielā veikalā Maxima divas pudeles degvīna Ls 10,24 vērtībā nozadzis 1988. gadā dzimis vīrietis

07.01. no rīta konstatēts, ka Rūjienā, Brīvības ielā iekļūts lietoto apģērbu veikalā un no maka nozagta nauda – 20 latu.

Komentāri 4

hekantateve

This post is created to assist you to opt for the proper way to go after your personal Michael Crabtree Authentic Jersey workout goals. Lots of people, maybe even on your own, have gotten unfavorable experiences in the past associated with health and fitness. Usually this is because there seemed to be no construction or advice offered from your very beginning. Nonetheless, the tips inside the post offer exactly that and will help you on your journey to including fitness to you efficiently.

Elegance regimens can be quite overwhelming to someone that has by no means accomplished them prior to. They can effortlessly cause a amount of info excess since of all of the sources offered to Colin Kaepernick Jersey individuals unskilled. Here are many ways to be of assistance to get all of this info arranged to where you may begin producing an efficient splendor routine.

When dealing with something similar to cancer, there are lots of possibilities Ray Lewis Purple Jersey available nowadays. From fully alleviating it to keeping it, there are lots of suggestions and available options to make dealing with many forms of cancer a little bit more bearable. This doesn't need to impede your life as much as you think it would.

pirms 8 gadiem, 2013.01.25 06:03

zemene

Papīru jau zog regulāri, nu un vienreiz piegriezās...............

pirms 11 gadiem, 2010.01.09 21:59

Alūksnietis

jautā,vai nebūs svaigākās informācijas par ilmāriņa varenākiem gājieniem ar auto-80...

pirms 11 gadiem, 2010.01.09 18:43

oga

Ha ha . Tualetes papira rulli 2 latu vertiba . Vai tad bija jega tinti teret iesniegumam ? Citi nozog miljonus un nekas nau . Stulbums kads.

pirms 11 gadiem, 2010.01.09 10:16

Policijas ziņas