Zem apģērba slēpj kontrabandas cigaretes 3

Robežkontroles punktā Pededzē robežsargi pagājušajā nedēļā aizturēja Latvijas nepilsoni, kura zem apģērba slēpa 160 cigaretes ar Krievijas akcīzes markām, lai tās pāri robežai nelegāli ienestu valstī.

Valsts robežsardzes galvenās pārvaldes koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore Kristīne Pētersone informē, ka Terehovas robežkontroles punktā pārbaudei tika apturēta Latvijas pilsoņa vadītā automašīna “BMW”, kuras sliekšņos bija paslēptas 13 000 cigaretes ”Kiss Superslims”. Savukārt Daugavpils pārvaldes Kaplavas robežapsardzības nodaļas amatpersonas sadarbībā ar Valsts policijas darbiniekiem aizturēja Baltkrievijas pilsoņa vadīto automašīnu, kuras salonā atrada 10 000 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Komentāri 3

LNNK biedrs

Tā ir šaušana ar lielgabalu uz zvirbuļiem. Ja gribat pilnāku valsts kasi- likvidējiet caurumus! Uz robežas vajadzētu aizturēt naudu, kas ar dažādu mahināciju palīdzību no valsts tiek aizblēdīta uz ofšoriem. Tur arī ir meklējami Latvijas miljardi. Bet ko var atrast, ja meklētājus komandē paši mahinatori vai viņu pakalpiņi.

pirms 9 gadiem, 2011.11.11 13:06

carlos_t.

Jā, ja tā padomā, kādus gan draudus mūsu plaukstošajai ekonomikai būtu radījusi šī ārkārtīgi neapzinīgā sieviete, ja ne mūsu modrie robežsargi, mūsu lepnums! Veselas 8 paciņas!!! Cietumā uz mūžu!

pirms 9 gadiem, 2011.11.09 14:04

vinstons

Malači,briesmīgs noziegums novērsts,atņemtas veselas 8 paciņas!

pirms 9 gadiem, 2011.11.07 08:23

Policijas ziņas