Uz Saeimu pirmoreiz 11

Sarakstu Saeimas ārkārtas vēlēšanām ar 115 deputātu kandidātiem ir iesniegusi nacionālā apvienība „Visu Latvijai! – Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”.

Tā ir viena no pašreizējās Saeimas opozīcijas partijām. Ar 22.numuru Vidzemes vēlēšanu apgabala sarakstā startē arī alūksniete Ilze Līviņa – jaunizveidotās Alūksnes novada vidusskolas direktores pienākumu izpildītāja.

Vidzemes vēlēšanu apgabalā ar pirmo numuru startē Saeimas deputāts Raivis Dzintars, otro – Saeimas deputāts Jānis Dombrava, trešo – „Lauku Avīzes” žurnāliste Ināra Mūrniece, ceturto – Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Ervīns Grāvītis, bet pirmo piecnieku noslēdz Valmieras domes deputāts Romāns Naudiņš.

I.Līviņa jau Alūksnes novada pašvaldību vēlēšanās pirms diviem gadiem kandidēja TB/LNNK sarakstā. Viņa nav partijas biedrs, bet atbalstītāja. „Savu darbību vienmēr esmu balstījusi uz šīs partijas pamatnostādnēm. Biju domājusi kandidēt nākamajās pašvaldību vēlēšanās un tad Saeimas vēlēšanās, bet, deputāta Ainara Meldera rosināta, piekritu startēt jau tagad.” I.Līviņa sarakstā ir ar 22.numuru. Viņa vērtē – lai arī tas ir saraksta beigu galā, tāpat esot „skaists cipars”. „Manuprāt, kārtas numuram nav lielas nozīmes, jo ir bijuši daudzi gadījumi, kad sarakstā pirmā persona, vēlētājiem izdarot izvēli, kļūst par sarakstā pēdējo personu. Mani mērķi, kandidējot Saeimas vēlēšanās, ir iestāties par latvisku Latviju. Mums ir jāsaglabā Latvija – ne tikai latviešiem, kā daudzi to pārprot, bet visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir lojāli Latvijas valstij. Latvijā vairāk jādomā par lauku attīstību, nevis lielpilsētām, kā pašlaik. Tā nav pareiza politika, ka reģions tikai tad dabū finansējumu attīstībai, ja reģiona pārstāvis pieder konkrētai partijai,” vērtē I.Līviņa. Jautāta par cerībām iekļūt Saeimā, I.Līviņa norāda – tagad esot pāragri par to domāt. „Pašlaik ar sirdi un dvēseli daru iesāktos darbus, bet dzīvē ir jāiet arī uz priekšu: varbūt caur politiku es varu palīdzēt arī Alūksnes novadam,” viņa saka.

Komentāri 11

VL

Par tevi arī visādi runā! Padomā par savu slavu! Runātāja jau esi, bet kā ar darīšanu? Kas bija TP Alūksnē? Memļaki, kas tikai savu labumu meklēja un intrigoja!

pirms 10 gadiem, 2011.08.23 11:08

Par Līviņiem

Jā !V-Latvijai ,laikam prātiņš izkūkots.
Ilze apkrāpa valsti bezdarbnieces laikā.Tas ir godam cienīgs deputāta kandidāts?
Tad man nav ko teikt......
Alūksnei laikam tāds liktenis M.... + blēži....
Pauls nevarēja ar TP rokām panākt labas lietas,tagad Ilze ar V-Latvijai Alūksni pārveidos!!!!

Smiekli nāk.

pirms 10 gadiem, 2011.08.23 08:56

kuki

Varaskāra meitene,ja vēl zināms,kurš viņu ieteicis,tad jautājumu nav.

pirms 10 gadiem, 2011.08.20 16:09

Par Līviņiem

Galīgi neskauž tikai nevajag izlikties par svēto un pareizo ja tu tāds neesi.
Ja mums ir saeimas deputāts tad arī tīrs,nevis ar melniem raibumiņiem...

pirms 10 gadiem, 2011.08.20 12:36

Eva

Jums, mīļie, vienkārši skauž, ka Ilze var ko vairāk, ka viņai veicas. Lai izdodas nepazust šajā zaņķi!

pirms 10 gadiem, 2011.08.20 12:17

Par Līviņiem

Par kabatā bāzšanu gan nezinu,,,, bet cik nesmuki cienījamā Deju meistar kundze izdarījās ka aizgāja bezdarbniekos no skolas krīzes laikā un vadīja Sporta deju klubu Virpulītis - it kā nebija smuki. Vai ne Ilze?
Saprotu ka bija jāsaglabā bērnu skaits un kādam jānotur kolektīvs,bet tā bija krāpšana ,kā uz to skatās radinieks Līviņš no FP?
Varbūt tomēr šo gadījumu vajadzētu sākt drošībniekiem pārbaudīt?
Ir jau arī vēl citi grēciņi.....ko sabiedrība nenoklusēs.....

pirms 10 gadiem, 2011.08.20 11:55

tekle

Līviņi? Kā tad.. visi saka, ka palīdzēs Alūksnes novadam, kā tiks saeimā, tā kabatā bāzīs!!!! Ko var melot????????????????????????????? Kabatā bāzēji!!!!!! It īpaši Līviņi.

pirms 10 gadiem, 2011.08.19 19:42

Par Līviņiem

Tradīcijas jāturpina, ka nekā Ivars bija godājams kolhoza priekšsēdētājs un Ilze ir sanākusi laba meita,kas neapstājas pie sasniegtā !
Vēlu veiksmi defilēties kopā ar kādiem jaunākiem džekiem arī Saeimā - ja nu sanāk- turpinājums....
Sandoram arī patīk ar jaunām meitenēm koķetēt,lai gan tas ir vīriešu dabā.....

pirms 10 gadiem, 2011.08.19 12:26

11. Saeimas vēlēšanas