Nosledzas ceturtā balsošanas nedēļa 1

Noslēgusies jau ceturtā balsošanas nedēļa, kad aicinām portāla lietotājiem izteikt viedokli par to, kurām partijām un deputātu kandidātiem noteikti vajadzētu būt jaunajos Apes un Alūksnes novados.

Jāatzīst, ka aizvadītās nedēļas laikā balsotāji nav bijuši aktīvi. Vien līderim Artūram Hercogam pie jau esošajām 6 balsīm piepulcējušas vēl viena, kopā – 7.

Pārējiem deputātu kandidātu līderiem balsu skaits palicis nemainīgs – par Laimoni Sīpolu balso četri, trīs balsis ir Verneram Kalējam un Staņislavam Vanagam, bet pa divām - Dignai Ķīsei, Guntai Ļuļei, Ainaram Melderim un Vijai Puzulei. Par Apes novadu nav saņemti jauni viedokļi.

Balsojumā par partijām cīņa noris starp “Pilsonisko savienību” un “Jauno laiku” - abām partijām 6 balsis. Turpretim Apes novadā joprojām nemainīgi atbalstītākais ir “Mēs savam novadam” saraksts (4 balsis).

Komentāri 1

ty-ty

Esmu saņēmis rēķinu no "Alūksnes namiem", bet pārsteidz tas, ka ar rēķinu tiek izplatīta TB/LNNK politiskā reklāma. Alūksnes namus uztur iedzīvotāji maksājot rēķinus. Tātad es esmu samaksājis arī par Meldera reklāmu. Boikotēju un šo mēnesi rēķinu nemaksāšu. Lūdzu atmaksāt līdzekļus ko Melders izmantojis politiskā reklāmā.

pirms 12 gadiem, 2009.06.01 18:27

Vēlēšanu ziņas