Noslēdzas otrā balsošanas nedēļa 6

Ir noslēgusies otrā balsošanas nedēļa, kad portāla lasītājiem ir iespējā paust savu viedokli par to, kurām partijām un personībām vajadzētu būt Alūksnes un Apes novada domēs.

Alūksnes novadā alūksnieši vēlētos redzēt Laimoni Sīpolu, par viņu balsojuši četri lasītāji. Ar trīs balsīm lasītāji atbalsta Verneru Kalēju un Staņislavu Vanagu, bet pa divām balsīm ir Dignai Ķīsei, Guntai Ļuļei, Ainaram Melderim un Vijai Puzulei.

Iepriekšējā balsojumā jau pa vienai balsij saņēma Uldis Jurciņš, Valdis Bērziņš, Valda Zeltiņa, Elita Laiva, Ilga Ozoliņa, Ilze Līviņa un Renāte Kovaļenko, bet pēc otrās nedēļas pa vienai balsij ir arī Sandrai Zeltiņai, Aritai Prižavoitei, Līgai Bietei, Dainai Dubrei – Dobrei, Valdim Zaduminam, Dzintaram Adleram.

Apes novadā atbalsts izteikts Jānim Libertam, Astrīdai Harju, Viesturam Dandenam.

Balsojumā par partijām vislielākais atbalsts Alūksnes novadā ir “Pilsoniskajai savienībai” (6 balsis), turpretim Apes novadā “Mēs savam novadam” (4 balsis). Balsojumam par partijām var sekot līdzi ikviens reģistrētais lietotājs,ja vien ir jau nobalsojis, šeit

Komentāri 6

bumbiers

Cietušais! Draugs pasaki kurā diskusijā ir Ēna.Vai neesi iedomājies,ka jādomā ko rakstīt un kā rakstīt.Nevajag publiski nomelnot cilvēkus slēpjoties aiz citu nikiem.Piemēram mana.Ja esi tik gudrs,tad raksti zem viena sava nika un nebūs problēmas.

pirms 12 gadiem, 2009.05.19 11:16

Adminam

Ieskaties balsojuma reģistrācijas datu bāzē, tur būs epasta adrese. Atrodi atbilstošu IP. To taču tu ļoti labi zini!!!

pirms 12 gadiem, 2009.05.18 17:41

Administrators

Varētu lūdzu precizēt ar ko man ir jāsazinās!

pirms 12 gadiem, 2009.05.18 16:46

Adminam

Portālā "aluksniesiem" man tika izteikti draudi, kas tika pielietoti. Tiek kontrolēta visa personīgā informācijas aprite manā datorā. Datorsarakstes laikā notika nesankcionēts piesēgums dialogam un tika izteikti draudi. Faktiski "datornoziedznieks" ļaunprātīgi kontrolēja manu personīgo korespondenci. Iespējams šādai ļaunprātīgai rīcībai ir pakļauti daudzi portāla lietotāji. Neiesaku piedalīties foruma diskusijās, visi tiekam kontrolēti. Ceru drīz tikties ar šo negodīgo, kurš slēpjās ar niku "Ēna". Agri vai vēlu viņam būs darīšana ar drošības dienestu. Jo ir pārkāptas cilvēktiesības, Satversme un Krimināllikums. Atkārtoti lūdzu ar mani sazināties.

pirms 12 gadiem, 2009.05.18 15:18

Adminam

Aptauja ir ļoti neveiksmīga. Lai piedalītos aptaujā cilvēkiem ir jāiesniedz savi personas dati, kas pilnīgi nav nepieciešams. Tā kā visi komentāri ir saskaņojami ar šo aptauju, tad portāla turētājam faktiski ir zināmi visi komentētāju vārdi un uzvārdi un epasta adreses. Pieredze jau rāda, ka piedalījušies aptaujā cilvēki tiek iebiedēti, tiek draudēts. Tiek pārkāpta privātās dzīves neaizskaramīma. Gribu norādīt, ka fiziskās personas, kuras tiek iesaistītas personas datu apstrādē, rakstveidā apņemas saglabāt un nelikumīgi neizpaust personas datus. Aizsargāt fizisko personu pamattiesības un brīvības, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību.
Man kā datu subjektam ir tiesības pieprasīt snieg sekojošu informāciju: lūdzu sniegt informāciju par visām personam, kas saņēmušas manus personas datus, un personām kurām ir bijusi iespēja piekļūt maniem personas datiem jūsu portālā.
Šajā portālā datu apstrāde nepieciešama, nevis lai aizsargātu datu subjekta vitāli svarīgas intereses, bet lai nodarītu kaitējumu.
Secinājums: aptauja kalpo noziedzīgam mērķiem.
Atkārtoti lūdzu ar mani sazināties.

pirms 12 gadiem, 2009.05.18 12:08

Vai vispār ir jēga publicēt, ja tik mazs atbalsts balsošanai?

pirms 12 gadiem, 2009.05.17 22:19

Vēlēšanu ziņas