Piedalīties vēlēšanās - tas ir pienākums 8

Balsot obligāti jāiet! Par ko balsot - tas katra paša ziņā, bet jāpiedalās obligāti, jo tas ir katra pilsoņa pienākums.

Iedzīvotāji no valsts daudz ko gaida, tādēļ arī savi pienākumi pret valsti jāpilda. Piekrītu, ka sliktus politiķus ievēl labie pilsoņi, kuri nepiedalās vēlēšanās, jo neiet balsot ir vēl sliktāk. Nedomāju, ka būs tā: ja latvieši neies balsot, tad pie varas mūsu valstī obligāti tiks krievvalodīgie, kā atsevišķas partijas pašlaik klāsta. Personīgi man ir ticība gan atsevišķiem latviešiem, gan atsevišķiem cittautiešiem, jo cilvēki ir ļoti dažādi. Es kā vēlētāja tagad gaidu, kad partijas informēs par sarakstiem, kādi deputāti no katras partijas kandidēs Vidzemes reģionā. Tad no katra saraksta izsvītrošu neuzticamos un atstāšu sev patīkamos. Balsošu par to sarakstu, kur būs palicis visvairāk man pieņemamu kandidātu. Pašlaik cilvēkiem dzīves apstākļi Latvijā ir slikti. Visvairāk man ir žēl jauno ģimeņu, kurām nav darba. Agrāk visi jaunieši sevi uzturēja, bet tagad pensionāri uztur jaunos. Kāpēc vajadzēja Latvijā iznīcināt ražošanu, likvidējot cilvēkiem darba vietas? Vissliktāk ir tas, ka valdošā politiskā elite pašlaik ne par ko valstī nenes atbildību - ne politisko, ne materiālo, tādēļ arī nemitīgi kāro tikai pēc amatiem. Agrāk neviens pēc amata nekāroja - ilgi bija jāpierunā cilvēks, lai to uzņemtos, bet tagad rautin raujas.

Diemžēl mūsu Alūksnes novada domē pašlaik notiek tāpat kā Saeimā - tik cīnās par amatiem un nemaz nedomā par saimnieciskām lietām! Uzskatu, ka vairāk nekā puse Alūksnes novada cilvēku, kas kandidē uz 10.Saeimu, tīko tikai pēc labas deputāta algas un amata, nevis domā par tautu.

Man nav ticības, ka pēc šīm vēlēšanām valstī būs labāka dzīve. Uzskatu, ka ir jānomainās vairākām paaudzēm, lai kas mainītos. No esošajiem 100 Saeimas deputātiem 87 kandidēs arī 10.Saeimas vēlēšanās - kas tur var būt labāks?

Pēdējās Saeimas sēdēs var vērot, ka esošie deputāti vairs nespēj ne strādāt, ne pieņemt lēmumus ar balsu vairākumu. Katrs tikai domā par savu labumu."

Komentāri 8

jautājums?

Valstij ir pienākums gādāt par saviem pilsoņiem (obligāti). Un ja jau valsts nepilda savus pienākumus, tad kāpēc gan pilsoņiem jāpilda savējais (obligātais)?

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 09:36

tā jau izsaimniekotāju Kraukli aizbalsoja uz Saeimu Valcēnieši, mēs Melderu ar varētu dabūt projām, BET tad novada domē iestāsies krahs, maz kurš tur saprot kā jānotiek domes darbam, nerunājot i par visu pārējo, pilsētu vsp tad iestums stūrī un aptīrīs. Es tādēļ nebalsošu par Melderi, lai paliek un atstrādā. Kas zin, pēs vēlēšanām, nekur netiekot, bedzot sēdīsies pats pie mērā krēsla stūrēšanas, tomēr Pilsielas projekts kkad spīd un tur varēs labi iekampt, jo sevišķi ,ka ēsošais kampējs pār mēru grib iekampt no šī kumosa.

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 08:42

teorija

Interesanta teorija, kāpēc balsot par Melderu...:))
Un ja pusei vēlētāju ir tāda teorija, tad ko mēs gribam panākt:)
'Ja katrā novadā ir pa kādam pārim no koriem grib atbrīvoties, balsojot par to, tad kas labs Valsts parlamentā var sanākt...

pirms 10 gadiem, 2010.08.23 16:21

Par ko tad vēl?
Citi jau varētu palikt arī Alūksnē, neko ļaunu nedara!

pirms 10 gadiem, 2010.08.23 15:53

melderis ir starp tiem, kas ir zem nosaukuma " vairāk nekā puse Alūksnes novada cilvēku, kas kandidē uz 10.Saeimu, tīko tikai pēc labas deputāta algas un amata, nevis domā par tautu". TAAPEEC DIEZVAI VAJADZEETU BALSOT PAR MELDEREENU!!!!!

pirms 10 gadiem, 2010.08.23 13:45

Vēlēšanu ziņas