Sāk iesniegt sarakstus

Šodien sākas deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana novadu vēlēšanām. Partijas un vēlētāju apvienības to varēs darīt desmit dienu laikā – no 17.līdz 27.aprīlim.

Kā zināms, Alūksnes rajonā veidosies divi novadi – Alūksnes un Apes. Gan Alūksnes novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Juris Priednieks, gan Apes novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Iveta Loča atzīst, ka interese par sarakstu iesniegšanu no partijām un vēlētāju apvienībām ir. Darba laiki izkārtoti tā, lai būtu pieejamas gan rīta puses, gan pēcpusdienas. “Līdz 17.aprīlim interesējušās ir trīs vēlētāju apvienības – vienā iekļauti esošie pašvaldību vadītāji, otra apvienība ir no Virešu pagasta, trešā – no Apes,” saka I.Loča. J.Priednieks norāda, ka Alūksnē par sarakstu iesniegšanu interesējušās vairākas partijas. “Pieļauju, ka pirmajā dienā noteikti kāds iesniegs sarakstu, lai viņu balsošanas zīme būtu pirmā, ko iedzīvotāji paņem rokās 6.jūnija vēlēšanās,” viņš saka.

Alūksnē sarakstus pieņem Alūksnes administratīvās ēkas mazajā zālē, bet Apē – Apes pilsētas ar lauku teritoriju domes ēkas zālē.

Vēlēšanu ziņas