Zaļo un zemnieku sarakstā – sava novada patrioti 30

Alūksnes novada vēlēšanām sestais saraksts saņemts no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS). Saraksta līdere ir Alūksnes rajona padomes izpilddirektore Gunta Ļuļe, nākamās kandidātes ir Alsviķu pašvaldības vadītāja Sandra Zeltiņa, Jaunlaicenes pašvaldības vadītāja Daiga Rēdele, Liepnas pašvaldības darbiniece Laima Kaņepe un Malienas tautas nama vadītāja Evita Bogdanova.

G.Ļuļe uzsver, ka saraksta cilvēkus vieno vērtības “cilvēks, daba, darbs”.


Daudz pagastu iedzīvotāju

“Svarīgi, ka mūsu sarakstā ir daudz pagastu iedzīvotāju. Mūs visus interesē, kā nodrošināt novada cilvēku tiesības uz pieejamu izglītību, veselības aprūpi, civilizētiem sadzīves apstākļiem. Kā uzņēmējiem radīt iespējas, vēlmi strādāt un attīstīties tieši mūsu novadā. Kā noturēt cilvēkus savā zemē un aizbraukušajiem radīt pārliecību, ka gaidām viņus atgriežamies. Gribam uzlabot iespēju cilvēkiem pilnvērtīgi atpūsties un piedalīties mūsu novada radošās inteliģences veidotajos kultūras un sporta pasākumos. Vēlamies ne tikai saprātīgi izmantot, bet arī saglabāt dabas vērtības un ieaudzināt šo attieksmi mūsu bērnos,” stāsta G.Ļuļe.


Viņa atzīst, ka ZZS kandidāti ir īsti sava novada patrioti. “Kandidējot mēs apliecinām vēlmi uzņemties lielāku atbildību un ar savu darbu, pārliecību uzlabot visu mūsu novadnieku dzīves apstākļus,” saka G.Ļuļe.


Pārmaiņas panāks ar darbu
Viņa norāda, ka ZZS sarakstā ir dažāda vecuma cilvēki ar atšķirīgu profesionālo un personīgo pieredzi, kuri prot atrast kopīgu valodu novadam nozīmīgu mērķu īstenošanā. Daļai kandidātu esot politiskā pieredze, bet lielākoties sarakstā ir rajonā atpazīstami savas nozares speciālisti.
“Esam gatavi strādāt cilvēkam kā indivīdam, izrādot pretimnākšanu, sniedzot savas zināšanas un mācoties no  kolēģu pieredzes. Mums ir pieredze pārrobežu sadarbībā un projektu realizācijā. Ticam, ka ikviens cilvēks ir spējīgs ar savu darbu panākt kaut nelielas, tomēr pārmaiņas gan savā dzīvē, sabiedrības attieksmē, gan novada attīstībā. Uzņemoties pārstāvēt novadu pašvaldības vēlēšanās, vēlamies šo pārliecību raisīt ikvienā, jo uzskatām, ka tās ir nevis mūsu tiesības, bet gan pienākums. Līdz šim rajonā kaut kas ir palicis neatrisināts tādēļ, ka nav bijusi virkne labvēlīgu faktoru, nevis tādēļ, ka kāds negribētu to darīt,” saka G.Ļuļe.


Atbalsta 16 pārvaldes

ZZS atbalsta 16 pakalpojumu pārvalžu modeli Alūksnes novadā, jo uzskata, ka novada domes rīcībā jābūt administrācijai, kas spēs vienlīdz lielu uzmanību veltīt Alsviķu, Pededzes, Ilzenes vai Alūksnes cilvēkiem, spēs “aiz pagasta skolas, tautas nama vai nenoasfaltēta ceļa saskatīt novada kopīgās intereses”.


“Ja būtu recepte, kā īstenot mērķi par novada attīstību un iedzīvotāju dzīves līmeņa paaugstināšanu, nešaubāmies, ka to būtu izmantojuši gan šobrīd ievēlētie deputāti, uzņēmēji, gan mēs katrs. Bet tādas receptes nav. Ir jābūt vērīgiem un darbīgiem, lai nepalaistu garām piedāvātās iespējas, vērstiem uz sadarbību un kompromisu, lai „savas” idejas aizstāvībā nesagrautu citu iesāktos darbus. Tikai kopā un vienojoties spēs strādāt arī jaunā dome, kuras sastāvā esam gatavi iekļauties,” pauž G.Ļuļe.

Zaļo un Zemnieku savienība
Deputātu kandidātu saraksts 

Nr Vārds, Uzvārds(15) Dzimis Darba vieta Amats Izglītība1  Gunta Ļuļe 1957  Alūksnes rajona padome  izpilddirektore  augstākā2  Sandra Zeltiņa 1958  Alsviķu pagasta padome  priekšsēdētāja  vidējā3  Daiga Rēdele 1967  Jaunlaicenes pagasta padome  priekšsēdētāja  augstākā4  Laima Kaņepe 1960  Liepnas pagasta padome  uzņēmējdarbības atbalsta un informācijas centra va  augstākā5  Evita Bogdanova 1968  Malienas pagasta padome  tautas nama vadītāja  vidējā6  Imants Dreiblats 1955  pašnodarbinātais  inženieris - celtnieks  augstākā7  Laila Gorkija 1969  Liepnas pagasta padome  sociālais darbinieks  augstākā8  Nikolajs Irtiševs 1964  Pededzes pagasta padome  lauku attīstības speciālists  augstākā9  Māra Kauliņa 1968  Valsts akciju sabiedrība "Latvijas Hipotēku un zemes banka"  Alūksnes filiāles vadītāja  augstākā10  Gunta Kupča 1961  Alūksnes rajona padomes Izglītības pārvalde  vadītāja  augstākā11  Arvis Līcis 1979  SIA "Alūksnes Bruģakmens"  valdes loceklis  augstākā12  Dzidra Mazika 1937  Alūksnes rajona politiski represēto apvienība "Sarma"  valdes priekšsēdētāja  vidējā13  Anita Pētersone 1951  Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskola  Alūksnes filiāles vadītāja  augstākā14  Uģis Puzulis 1971  Jaunannas Mūzikas un mākslas skola  skolotājs  vidējā15  Marina Ramane 1967  Alsviķu pagasta kultūras nams  vadītāja  augstākā 

Komentāri 30

zaļais

Kaut kā neredz ne vienu zemnieku,ne "zaļi domājošo" , pietiek manipulēt ar zemnieku vārdu - ierēdnīši !

pirms 12 gadiem, 2009.05.19 20:38

Nelikumība

Kāpēc politiskie konkurenti snauž. SCP neviens no politiskajiem plakātiem, kas izvietoti, nav saskaņots!

pirms 12 gadiem, 2009.05.16 10:00

kā tad! Un jāliek vietā tie, kuri ne tad, ne tagad nav iadarījuši vairāk par tik, cik melns aiz naga! Tikai bļaustījušies, ka slikti!

pirms 12 gadiem, 2009.05.15 15:20

izbrīns

Lieciet Ļuļei mieru. Nevajag aizskart, tāda nav politika. Dievs visu saliks pa vietām. Ne mums tiesāt!

pirms 12 gadiem, 2009.05.14 20:21

Kamēr jau pie varas bija, tikmēr nekas jēdzīgs nenotika! Ka tik siltas vietiņas nepazaudēt!

pirms 12 gadiem, 2009.05.13 08:47

kundze

Lu,les kudze ko tu sajēdz no zemkopības ..vari savējiem atkal darba vietas iekārtot..vīriņam..

pirms 12 gadiem, 2009.05.02 11:49

Reāliste

Nesaprotu ,kāds šim sarakstam sakars zaļajiem uni zemniekiem?? Vienīgā doma ,kas nāk prātā iepazīstoties ar šo sarakstu ir,ka šeit nolasījušies valsts iestāžu darbinieki,kuriem iepatikusies vieglā valsts nauda,ceļojumi,siltas darba vietas saviem radiniekiem un citas ekstras. Viņi domāšot par mums? Ha-ha . Kā šiem darboņiem kāds vēl var ticēt? Kauns nemaz nav kautko solīt??

pirms 12 gadiem, 2009.05.01 18:18

Skolotāja

Ko jus te runājat pekstiņus. Tieži zaļie ir izglītības bendes. Koku gribās ņemt klausoties to Koķi. Kā tad Alūksnes zaļie varēs nepildīt Koķes masterplānu - skolu likvidāciju. Starp citu skolu valdē jau gatavs plāns dažu skolu slēgšanai.

pirms 12 gadiem, 2009.04.29 16:43

cits mākslinieks

Nav,ko "apriet" Uģi, pēc tā ,kurš viņš ir sarakstā, var spriest, cik ļoti viņš grib būt deputāts !
Un mākslinieki kā radošas personības nav tie sliktākie, vairākums no viņiem nav aizspriedumaini, ir drosmīgi, viņiem arī "krēsls pie sēžamvietas parasti nepieaug," viņi ir gatavi jauniem izaicinājumiem. Pietiek vienreiz ar flegmām - lai dzīvo radošie !

pirms 12 gadiem, 2009.04.28 18:35

Kupča - tas tiešām ir labi. Viņai ir visi cipariņi par skolām un varēs realizēt mazo skolu optimizācijas plānu... :)
Podi Uģim labi, bet vai tas ir rādītājs pašvaldības darbam ?
Jau senie romieši teica, ka tautai vajag maizi un izpriecas ....
Strādā 8 stundas (it kā) pašvaldībā, praktizē kā veterinārsts un vēl savu saimniecību uzspēj... Tiešām prieks, bet kad veterinārste-pašvaldības darbiniece-zemniece guļ ? :)

pirms 12 gadiem, 2009.04.28 13:26

optimiste

Gunta Kupča, Uģs Puzulis, Marina Ramane, Laima Kaņepe ĻOti labi pretendenti. tiešām prieks!

pirms 12 gadiem, 2009.04.28 12:29

zemnieks

Vai tad no si saraksta vispar kautko saprot no lauksaimniecibas kads, tiesam augstprasu bars, par tadiem nemaz balsot nedrikst!

pirms 12 gadiem, 2009.04.28 08:19

ļoti Augstprātīgu intriganšu bariņš no pirmās līdz pēdējai.Ož pēc stagnācijas laikiem.

pirms 12 gadiem, 2009.04.28 08:08

Hi

Zemnieki atradušies :)))!!! Vecie partijušņiki un čekisti raušas atkal pie siles, piemirsuši tikai vienu būtisku sīkumu, ka sili ir jau paši izrijuši tukšu...a ko ta nu?!

pirms 12 gadiem, 2009.04.27 22:31

Bresis

Jā, nu par tiem zemniekiem gan jāsmejas - vai tad vispār dažai labai kundzītei kaut nojausma par zemniecību ir???

pirms 12 gadiem, 2009.04.27 22:17

Hmm - kā tad tās problēmas risinās, ja daļu no naudas atdos savam jaunradītajam centram ? Strādās par vēdera tiesu un iepirkumus par kartupeļiem veiks ? :) Nevajag muldēt...
Bez tam - novadā nebūs dalīšanas labajos un sliktajos, lauciniekos un pilsētniekos. Jebkuram vadītājam, lai no kura pagasta tas būtu nācis, būs jārisina VISAS , arī pilsētas iedzīvotāju problēmas.

pirms 12 gadiem, 2009.04.27 22:10

Nu gan pateici - profesionāļi ! :D :D :D Kuri tad te tie profesionāļi ???

pirms 12 gadiem, 2009.04.27 21:49

Vēlēšanu ziņas