Aizdevums līdz 30 dienām un ilgāku aizdevuma atmaksas periodu

Esi ieraudzījis sen kārotu lietu, kurai vēl pietam ir atlaide, tomēr naudas tik un tā nedaudz pietrūkst? Varbūt vajadzīgs steidzams maksājums ārstam vai kam citam? Izmanto īstermiņa aizdevumu, aizņemoties nelielu summu uz īsu laika posmu, kas principā svārstās starp 10 un 30 dienām.

Šo termiņu var arī pagarināt par noteiktu dienu skaitu, tomēr, ņemot vērā aizņēmuma lielumu, mainās arī cena par šo pakalpojumu. Aizņemoties pirmo kredītu, saņemsiet to bez procentu maksas, kas ir ļoti izdevīgi. Turpinot aizņemties nākamās reizes, kreditori piedāvā patīkamākus noteikumus un lielākas summas, kuras iespējams aizņemties. Aizņēmējam jābūt vismaz 18 gadus vecam, tomēr paši kreditori var noteikt un izmainīt šo vecuma ierobežojumu. Jābūt arī aktīvam bankas kontam kādā no Latvijas kredītiestādēm, kā arī labai kredītvēsturei un atsevišķos gadījumos, jābūt gataviem arī uzrādīt ziņas par saviem ienākumiem. Kad būsiet pārliecinājies, ka atbilstat visiem kritērijiem, kreditors izskatīs Jūsu elektronisko pieteikumu un, ja viss būs normas robežās, tad nauda tiks ieskaitīta mazāk kā pusstundas laikā. Uzreiz varēsiet to tērēt, kā vien sirds kāro, turklāt nebūs nevienam jāatskaitās un jāskaidro, kur to izmantosiet, kredīta iemesls nav jānorāda arī pieteikumā. Banku sistēma tam tērē ļoti daudz laika un enerģijas, jāgaida garās rindās un jādomā, vai kredīts vispār būs pieejams. Savukārt, šeit visu varat paveikt pats, vien izmantojot interneta palīdzību.

Nav nozīmes tam, kurā vietā un kad Jūs to vēlaties paveikt, jo nebanku kredītiestādes strādā nepārtraukti, ieskaitot svētku dienas un brīvdienas, turpretī daži aizdevēji sniedz iespēju aizņemties pat līdz 11:00, kas krietni vien atvieglo visu šo procesu aizņemtiem cilvēkiem. Turpat līdzās ir arī iespēja atmaksāt šo kredītu, izvēloties sev piemērotāko veidu. Jūs varat izmantot kreditora sniegto bankas kontu, lai veiktu pārskaitījumu vai arī doties uz tuvāko pasta nodaļu, bankas filiāli. Aizdevēju mājaslapās izveidotie filtri būs lielisks palīgs, lai īsā laikā noskaidrotu sev piemērotus piedāvājumus, ievadot sev būtiskos kritērijus. Arī saņemot rēķinu, Jūs ieraudzīsiet noteikto datumu, kopējo summu, kas jāatmaksā, bet to iespējams veikt vienā maksājumā pirms termiņa beigām vai nedaudz lielāku summu gadījumā – pa daļām ar ikmēneša maksājumiem. Daži aizdevēji piedāvā iespēju aizņemties arī tiem, kuriem nav darba vai arī jauniešiem, tomēr rūpīgi pārdomājiet savas iespējas, neradot sev problēmas nākotnē.

Galvenais – neaizmirstiet, ka ir svarīgi nesabojāt savu kredītvēsturi, kārtīgi pārdomājiet, vai un kādu tieši aizdevumu Jums vajag!

Reklāmraksti