Ātrie kredīti ar elastīgu atmaksas termiņu

Īstermiņa jeb ātrie kredīti dod iespēju tikt pie naudas ātri un operatīvi, ļaujot realizēt neparedzētus plānus un neradot robu maciņā. Tas var būt steidzams ārsta apmeklējums, mobilā telefona remonts vai vienkārši aizkavējusies alga, kas traucē ierastajam ikdienas ritmam. Lai kāds būtu iemesls, atrie krediti ir opcija, kas īslaicīgi dos finansiālu atbalstu ikvienā dzīves situācijā. Viens no variantiem ir kredītdevējs Credit24.

Par Credit24

Credit24 piedāvā ikvienam pilngadīgam Latvijas Republikas pilsonim bez ķīlas saņemt ātru īstermiņa aizdevumu un kredītlīniju. Aizdevuma summa var būt no 50 līdz 3000 eiro ar elastīgu atmaksas termiņu, sākot no 1 līdz 36 mēnešiem. Lai pieteiktos kredītam, Tev nepieciešams:

  • mobilais tālrunis;

  • e-pasta adrese;

  • konts jebkurā bankā Latvijā;

  • regulāri ienākumi.

Ātrajam kredītam vari pieteikties jebkurā diennakts stundā, bet klientu apkalpošana un pieteikumu izskatīšana notiek katru dienu laikā no plkst. 8:00 līdz plkst. 22:00. Aizpildi pieteikumu vakarā un no rīta savā kontā jau saņem naudu!

Tomēr ātrie kredīti nav tikai mobilo telefonu lietotāju priekšrocība – Credit24 piedāvā saņemt aizdevumu arī ikvienā Latvijas Pasta filiālē un lielveikalos Maxima XX un XXX. Līdzi jāņem derīga pase vai elektroniskā identifikācijas karte (eID) un jānorāda savs konta numurs.

Katram klientam individuāla aizdevuma summa

Lai arī mājaslapā www.credit24.com pieejamais kredīta kalkulators norāda, ka iespējams aizņemties līdz pat 3000 eiro lielu naudas summu, tas ir atkarīgs no katra finansiālajām iespējām un kredītvēstures. Ja Tev ir pastāvīgi ienākumi un tīra (nav kavētu maksājumu) kredītvēsture, tad nav iemesla nesaņemt lielāko iespējamo aizdevumu.

Aizņemies gudrāk

Tagad ātrie kredīti kļuvuši vēl izdevīgāki – izvēlies pakalpojumu “Kredītlīnija” un pagarini termiņu, nepārmaksājot ne centa! Izvēlies sev izdevīgāko atmaksas periodu no 1 līdz 24 mēnešiem!

Ja vēlies sekot līdzi saviem izdevumiem un atlikušajai kredīta summai, lejupielādē mobilo aplikāciju, lai redzētu pieejamo naudas limitu un izņemtās naudas apjomu. Aplikācija pieejama App Store un Google play.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt! Ilgstoša maksājuma kavējuma gadījumā līgums tiks nodots parādu piedziņas kompānijai, kas veiks visas nepieciešamās darbības, lai atgūtu parādu.

Reklāmraksti