Ātrie kredīti internetā jebkurā dienas laikā

Visus izdevumus nekad nebūs iespējams precīzi paredzēt, tādēļ ir labi, ka tos var segt aizņemoties. Ātrie kredīti internetā ir lielisks palīgs, kad nauda vajadzīga ātri un uz īsu laiku.

Izvēlies ātro kredītu, nevis pēcāk maksā sodu par nokavētu rēķina apmaksu

Ātrie kredīti internetā ir ērti iegūstami īstermiņa aizdevumi situācijām, kad ātri nepieciešami līdzekļi - neparedzētām medicīniskām procedūrām, automehānikas problēmām, rēķinu apmaksai vai kad mazliet pietrūkst līdz algas ieskaitīšanai. Lai saņemtu ātro kredītu, nav jāgaida vairākas dienas kā tas ir bankās - naudu iespējams saņemt pat dažās minūtēs, kā arī nav vajadzīgs ne galvotājs, ne ķīla. Kredīta ņēmējam jābūt pilngadīgam Latvijas pilsonim ar pastāvīgiem ienākumiem, taču ierobežojumi katrā kredītiestādē var atšķirties - vienmēr jāizlasa visas prasības. Ja atbilsti visiem nosacījumiem, Tev nepieciešama tikai ierīce ar interneta savienojumu, karte ar aktīvu internetbanku un mobilais telefons. Bet pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē, vai spēsi kredītu atmaksāt līgumā norādītajā laikā!

Ātrie kredīti pat 10 minūšu laikā

Latvijā darbojas kredītiestāde Kredits365, kas piedāvā ātros kredītus internetā ar izdevīgiem nosacījumiem. Kredits365 ir arī Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijā, kas norāda uz kredītiestādes augsto servisa kvalitāti un papildu klientu drošību. Ja esi vecuma grupā no 21 līdz 65 gadiem, rūpīgi sekojot instrukcijām, naudas iegūšana kredītiestādes darba laikā aizņems aptuveni desmit minūtes:

  • kārtīgi iepazīsties ar līguma nosacījumiem Kredits365 mājaslapā kredits365.lv, kur pēc tam arī vari reģistrēties, norādot visu prasīto informāciju;

  • pārskaiti Kredits365 1 eiro centu, lai identificētu savu bankas kontu;

  • saņem īsziņu ar savu ID kodu un e-pasta vēstuli ar pagaidu paroli;

  • autorizējies mājaslapā un piesakies kredītam;

  • sagaidi ziņu ar apstiprinājumu par kredīta piešķiršanu un gaidi naudu savā kontā!

Pielāgo kredītu savām vajadzībām

Ātrie kredīti no Kredits365 ir izdevīgi, jo katra klienta situācijai tiek piedāvātas vairākas iespējas:

  • aizņēmuma apmērs var būt no 100 līdz 300 eiro, turklāt pirmais aizdevums ir bez komisijas maksas;

  • termiņu vari izvēlēties no 15 līdz 30 dienām, aizdevumu atdodot visu uzreiz vai maksājot pa daļām;

  • termiņu iespējams pagarināt par vēl 15 vai 30 dienām, tomēr šis ir maksas pakalpojums;

Kredits365 ir bankas konti lielākajās Latvijas bankās - Citadele, SEB banka un Swedbank, lai pārskaitījumi noritētu ātri.

Apdomā savu nepieciešamību pēc kredīta un ienāc kredits365.lv, lai apskatītu izdevīgākos Kredits365 piedāvājumus. Aizņemies atbildīgi!

Reklāmraksti