Ātrie kredīti internetā – moderni un ērti

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā liela nozīme ir ērtībām un ātrumam, tādēļ arvien vairāk tiek novērtētas interneta sniegtās priekšrocības. Ātra un efektīva informācijas apmaiņa, rēķinu apmaksa, iepirkšanās – tā ir tikai daļa no iespējām, ko nodrošina internets. Šobrīd arvien populārāki kļūst arī ātrie kredīti internetā, kas ir mūsdienīga alternatīva citiem kredīta noformēšanas veidiem.

Ātrie kredīti internetā ir noderīgi dažādās situācijās, īpaši tad, ja radušies neplānoti izdevumi un nauda vajadzīga steidzami. Būtiskākās šo aizdevumu priekšrocības:

Noformē kredītu pie uzticama aizdevēja

Ātrie kredīti iemantojuši lielu popularitāti, līdz ar to palielinājies arī piedāvājums. Tiem, kas vēlas aizņemties ne tikai izdevīgi, bet arī droši, svarīgi izvēlēties uzticamu aizdevēju. Viens no tādiem ir Kredits7, kas piedāvā īstermiņa kredītus līdz 400 eiro uz termiņu līdz 30 dienām. Jāatceras, ka jaunajiem klientiem maksimālā aizdevuma summa ir 300 eiro.

Lai noformētu kredītu pie Kredits7, vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Piesakoties aizdevumam jāņem vērā vēl dažas prasības:

Trīs soļi līdz kredītam

Lai pieteiktos aizdevumam pie Kredits7:

  1. Aizdevēja mājaslapā jāatzīmē vēlamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš. Būtiski arī iepazīties ar visiem līguma nosacījumiem;

  2. Jāveic reģistrācija, norādot visu nepieciešamo informāciju. Nepieciešams veikt reģistrācijas maksu 0,01 eiro apmērā;

  3. Jāgaida lēmums par kredīta piešķiršanu. Kredīta pieteikums tiks nosūtīts aizdevējam uzreiz pēc reģistrācijas pabeigšanas un tiks izvērtēts apmēram 10 minūšu laikā. Pozitīvas atbildes gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi jau pēc 15 minūtēm.

Kredītam iespējams pieteikties jebkurā diennakts laikā, taču tā pieteikuma izskatīšana un kredīta piešķiršana notiks aizdevēja darba laikā, kas ir darba dienās no plkst. 8.30 līdz plkst. 20.00 un nedēļas nogalēs no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00.

Ātrie kredīti internetā – ērts risinājums negaidītās situācijās. Tomēr jāņem vērā, ka jebkuras kredītsaistības ir atbildība, tādēļ pirms aizdevuma noformēšanas būtiski izvērtēt tā nepieciešamību un savas iespējas to atmaksāt.

Reklāmraksti